Gość: kaja
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
19.10.05, 12:54
czy ktoś może coś wie coś na ten temat - moja mama właśnie przesła zabieg
usuniecia jajników, macicy itp. stwierdzona nowotwór złośliwy( nie podali
konkretnej nazwy - podobno jakis mało spotykana odmiana) czeka ją chemia.
A lekarz pierwszego kontaktu leczył ją na niezyt jelit - przez pół roku !!!!