Dodaj do ulubionych

złośliwy nowotwór jajnika

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.05, 12:54
czy ktoś może coś wie coś na ten temat - moja mama właśnie przesła zabieg
usuniecia jajników, macicy itp. stwierdzona nowotwór złośliwy( nie podali
konkretnej nazwy - podobno jakis mało spotykana odmiana) czeka ją chemia.
A lekarz pierwszego kontaktu leczył ją na niezyt jelit - przez pół roku !!!!
Obserwuj wątek
    • nordpol Re: złośliwy nowotwór jajnika 19.10.05, 20:12
      już nie funkcjonuję ja i moi koledzy specjalisci (peilung) na tym forum..
      mam kilka opracowań ale w jez.obcym...
      proponuję ścisły kontakt z prowadzącymi proces leczenia..bez paniki..to
      najgorszy doradca..
      życzę dobrego rokowania...
      dobrze zasięgnąć opinii "obcego" specjalisty...( to nie jest fair wobec kolegów
      lekarzy, ale mam doświadczenia)...
    • abstrakt2003 Witaj! 19.10.05, 20:37
      Zajrzyj tutaj. Tu napewno ktoś się odezwie. Trzeba tylko kilka dni poczekać.
      Możesz też przejrzeć stare wątki. Moze ktoś już pisał na ten temat.
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=22678
    • Gość: scept89 Cancernet.gov IP: *.ljcrf.edu 19.10.05, 22:30
      Tu jest wszystko:
      cancernet.nci.nih.gov/cancertopics/types/ovarian
      Powodzenia!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka