28.10.05, 15:19
Moja córka ma w grudniu próbna mature, za która musialm zapłacić 12 zł. Czy
jest to zgodne z prawem. Czy za sprawdzian z fizyki ez bede musala zaplacic
np. 5 zł??
Obserwuj wątek
    • mikronezja Jak to niezgodne ? 28.10.05, 15:22
      Przecież nauka w Polszcze jest "bezpłatna" !
      • m3m8 Re: Jak to niezgodne ? 28.10.05, 15:41
        A gdybym tak odmówła zapłaty? crka nie przystąpi do matury??? To chore.
        • dev32 Re: Jak to niezgodne ? 28.10.05, 16:32
          Wiesz, z gruntu założenia szkolnictwo (i cały chyba sektor edukacyjny) jest deficytowe. Drukując wiele tysięcy arkuszy maturalnych, państwo ponosi jednak dość spore koszty, które nie mogą zostać zwrócone (acz ich wartości niematerialnej nie sposób nie docenić) bez pomocy podatników. Ja sam, będąc tegorocznym maturzystą zmuszony niejako byłem do poniesienia tych relatywnie niezbyt drobnych kosztów, ale z perspektywy tych kilku miesięcy nie czuję frustracji.
          • Gość: vill Re: Jak to niezgodne ? IP: *.inet.polhost.pl 15.12.05, 22:33
            Pisałam dzisiaj probna mature.nie płaciłam nic za arkusze, ale mowa o tym była
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka