Gość: Julka
IP: *.chello.pl
13.01.06, 23:02
Bardzo ciekawe wiadomości.Od zawsze cierpię z powodu nadwagi.Kiedyś
stosowałam podobne środki i myślę, że tylko one potrafią uzdrowić
grubasów.Każda metoda jest dobra aby ludzie byli szczyplejsi.Dobrze
byłoby,gdyby lekarze wychodzili naprzeciw gubasom i sami proponowali środki
farmakologiczne, większość z nich niestety bagatelizuje temat, który z czasem
staje się problemem,wręcz plagą.Dobrze, że znalazłam ten artykuł, teraz
jestem mądrzejsza.