zbyszek60
31.05.05, 09:05
w MZK Tychy jeżdżą autobusy wyposażone w klimatyzację, z tego powodu nie ma
tam okien, które można otworzyć w czasie upału i jeśli akurat klima nie
działa.
Polecam szczególnie podróż przegubową 1 do katowice bez okien i bez
klimatyzacji! a bilety sobie drożeją...