Dodaj do ulubionych

Weekend w Palisandrze

18.10.05, 21:35
21-10
zespół InsideOut
poczatek godzina 20.00
wstęp 5 zł.

22-10
zespół Pi er Kwadrat
początek godzina 20.00
wstęp 12/17 zł.

Informacja o zespołach na www.palisander.pl
Obserwuj wątek
    • robertbuc Re: Weekend w Palisandrze 18.10.05, 22:23
      Ludzie! dajcie sobie juz spokój z tym pubem. Kasujecie wjazd za juwenalia,
      które były opłacone przez WSZINS. Póżniej właściciel lokalu wypisuje w ksiedze
      gości na swojej stronie, że powinniśmy być mu wdzięczni,że wogóle nas
      wpuścił.Jak było za dużo postów krytykujących usuneli księge gości. A pozatym to
      jest forum miasta a nie forum reklamowe. Jak nie macie pieniędzy na płatna
      reklame to podnieście cenne piwa lub zróbcie kweste. A może pan redaktor z TVN
      wam pomoże.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka