Gość: TYMON Re: HEMP-LOKAL....CZY KTOŚ PAMIĘTA? IP: *.netblok.pl 18.07.03, 09:44 a pamięta ktoś HEMP taka knajpka na f koło lodowiska ,tam był dopiero klimat....i hrabia fochmAN z pogodno lał tam piwko...oj tam sie działo... MOZE KTOŚ SIĘ PODZIELI WSPOMNIENIAMI TAJ KULTOWJ KNAJPKI...? Odpowiedz Link Zgłoś
zonkameki Re: HEMP-LOKAL....CZY KTOŚ PAMIĘTA? 02.08.03, 23:03 pozdrawiam wszystkich którzy pamiętaja tamte klimaty...a były bardziej prawdziwe niz teraz...bardziej spontaniczne no i wogóle.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swerd hemp? IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 18.07.03, 11:29 hemp? u mnie w szkole na to mówili kibel i nie specjalnie mi się tam podobało, może dlatego że miałem wcześniejsze skojarzenia, poza tym dużo ćpunów tam się kręciło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LukaZ23 Re: hemp? IP: *.tsi.net.pl / 10.15.32.* 18.07.03, 12:02 Tam zawsze była mgła z różnych dymów. Cięzko było wysiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tymon ćpuny? IP: *.netblok.pl 18.07.03, 13:42 hemp był pierwszą knajpa z prawdziwego zdarzenia i klimat jaki tam panował nie można było porównać z żadną inną...mówisz ćpunów? chodziłem tam często i ćpunów nie widziałem...ale ty może z kółka rózancowego się urwałeś i twoim ideałem knajpy jest picolo he... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darek Hemp - spoko knajpa... IP: 213.216.88.* 19.07.03, 20:40 Ja miło wspominam hempa, szczególnie jego dolną część. Co do ćpunów - raczej nie spotkałem, choć czasem zdawało się wyczuć miła woń w powietrzu :-))). Ale fakt - to jeden z ciekawszych tyskich lokali sprzed 7-8 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tymon Re: Hemp - spoko knajpa... IP: *.netblok.pl 19.07.03, 20:45 dokladnie....klmat i woń...ale czy od razu cpuny? a pamięta ktoś TOXIK?TAM TO SIE DOPIERO DZIAŁO...:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swerd dobra, nie ćpunów, bakaczy ;-) IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 19.07.03, 21:10 tak lepiej? i nie jestem typem z kółka różańcowego który chodzi do pikolo, niemniej traktuje to jako komplement ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
siwax Re: dobra, nie ćpunów, bakaczy ;-) 22.07.03, 13:53 no no, ładnie sobie lecicie.. Hemp-to kawał historii ! to pierwsza knajpka do której chodziłem prawie jak "do siebie". Fohmann i Acki - za barem..hmm dream team! bakacze-bakaczami, nigdy mi nie przeszkadzali , wręcz przeciwnie.... zajebiście że ktoś(Tymon) jeszcze to pamięta.. aż mi sie łezka kręci :) regardzik dla tymona ! dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tymon Re: dobra, nie ćpunów, bakaczy ;-) IP: *.netblok.pl 22.07.03, 17:51 no wreszcie ktoś konkretny siwax dz... hemp był lokalem niepowtarzalnym....tam się przeżywało swoje pierwsze<sex,drugs,techno>fascynacje...no i ta bania dzisiaj takich już nie ma:( ...no i leftfield-leftism...tam był saund...uff wymiatało że szok... więc jak słysze jakiegoś kolesia co piedoli że "ćpuny same" to wrr ...niech sobie naprawde idzie do picollo na loda...<z kolegą> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swerd Re: dobra, nie ćpunów, bakaczy ;-) IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 23.07.03, 09:23 Gość portalu: tymon napisał(a): > no wreszcie ktoś konkretny siwax dz... > hemp był lokalem niepowtarzalnym....tam się przeżywało swoje > pierwsze<sex,drugs,techno>fascynacje...no i ta bania dzisiaj takich już n > ie ma:( > ...no i leftfield-leftism...tam był saund...uff wymiatało że szok... > więc jak słysze jakiegoś kolesia co piedoli że "ćpuny same" to wrr ...niech > sobie naprawde idzie do picollo na loda...<z kolegą> pierdoli? no chyba wole pikolo niż hempy z ludźmi co tak potrafią się wyrażać na forum... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tymon Re: dobra, nie ćpunów, bakaczy ;-) IP: *.netblok.pl 23.07.03, 10:18 o jejku jejku... Odpowiedz Link Zgłoś
siwax Re: dobra, nie ćpunów, bakaczy ;-) 23.07.03, 11:31 spoko, spoko, Panowie ! wyluzujta.... Tak czy siak Piccolo to kawiarenka a Hemp to kawał konkretnej historii.. co do tego nie mam wątpliwości.... a trochę popierdolić zawsze można :) pozdro dla chłopaków Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tychy do siwaxa... IP: *.netblok.pl 23.07.03, 11:49 siwax jakie knajpy w tychach aktualnie maja klimat zbliżony do HEMPU...może nie klimat ale gdzie jest fajnie :) po prostu...? art?jazz?... Odpowiedz Link Zgłoś
siwax Re: do siwaxa... 23.07.03, 12:31 Gość portalu: tychy napisał(a): > zbliżony do HEMPU...może nie > > klimat ale gdzie jest fajnie :) po prostu...? art?jazz?... ..strzał w dziesiątke ! ..o ile o takim może być mowa! why? nie ma już takich knajp! to nie te czasy co kiedyś.. zmieniają sie ludzie, ich upodobania i klimaty.. a wtedy byliśmy (przynajmniej ja) młodymi, szukającymi emocji, koleszkami. sorry za nostalgię, ale jest za czym tęsknić. Obecnie chyba Pub`owa ekipa odzwierciedla choć w części tamte klimaty.. to tyle.. bye bye Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swerd zapraszam na wątek "spotkanie"dopisujcie się :-))) IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 23.07.03, 13:48 Odpowiedz Link Zgłoś
aleksan2 Re: HEMP-LOKAL....CZY KTOŚ PAMIĘTA? 26.07.03, 19:04 oj kawał histori.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marko - Re: HEMP-LOKAL....CZY KTOŚ PAMIĘTA? IP: *.unregistered.media-com.com.pl 30.07.03, 11:49 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marko padaka Re: HEMP-LOKAL....CZY KTOŚ PAMIĘTA? IP: *.unregistered.media-com.com.pl 30.07.03, 11:53 Hemp był jedyną i niepowtarzalną knajpą. Pamiętam jak razem z Michalskimi organizowaliśmy tam imprezki tech. Fluorescencyjne spraje, arkusze papieru, zajebisty wystrój. Stoliki były śmieszne - bo z kraty. Jak się coś wylewało to od razu lądowało na kolanach. Był też Skupiński ze skręcaną fają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dreamdealer Re: HEMP-LOKAL....CZY KTOŚ PAMIĘTA? IP: *.tychy.org.pl 30.07.03, 11:57 HEMP - kawal historii i drugi dom. Tychy w ogole maja szczescie do "kultowych" knajp. Pelgrzymki do "Biru", cmentarne powroty z "Bluesowej", ech... to byly czasy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tymon BIR- TO BYŁ LOKAL!!!!!!!!!!!!! IP: *.netblok.pl 30.07.03, 12:29 no stary przypomniałeś mi o tym lokalu...BIR to była dopiero knajpa....powidziałałbym wręcz SUPERMARKET:) wchodziles a tam pan<teraz hestessa>:) pokazywał co ma najlepszego i za jaka cenę full serwis i trwało to dosyć długo...szkoda że juz tego nie ma...musisz kołować szukać jeżdzić...ah pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
siwax Re: BIR 30.07.03, 12:55 ..tego nikt nie zapomni! oczywiście "zainteresowani". z Hempu do Biru, z Biru do Hempa.... Ojojojoj.. nie przypuszczałbym że jeszcze ktoś o tym wspomni.. ale jak już jest post to wspomne pierwsze biby.. chemical bros., spartańskie warunki, uszyty Arturek(właściciel), aaahhh. :) co do Biru..to było niesamowite- co tam się działo..!!!! Tych dwóch panów przy wejściu.. "PRZYJACIELE".. HA HA..... - KTO PAMIĘTA? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tymon Re: BIR IP: *.netblok.pl 31.07.03, 16:39 przyjaciele? przypomnij...:) Odpowiedz Link Zgłoś
siwax Re: BIR 01.08.03, 11:16 dwa duże chłopy! zawsze mieli jakieś "wynalazki" do zaproponowania.. groźni i uśmiechnięci! pamiętasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ID Re: HEMP-LOKAL....CZY KTOŚ PAMIĘTA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.03, 14:30 HEMP - czyli cannabis czyli trawa, czy tam sie kupowalo maryche? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tymon Re: HEMP-LOKAL....CZY KTOŚ PAMIĘTA? IP: *.netblok.pl 01.08.03, 19:32 nie !!! tam sie kupowao wolnośc:) Odpowiedz Link Zgłoś