Dodaj do ulubionych

HEMP-LOKAL....CZY KTOŚ PAMIĘTA?

IP: *.netblok.pl 18.07.03, 09:43
Obserwuj wątek
    • Gość: TYMON Re: HEMP-LOKAL....CZY KTOŚ PAMIĘTA? IP: *.netblok.pl 18.07.03, 09:44
      a pamięta ktoś HEMP taka knajpka na f koło lodowiska ,tam był dopiero
      klimat....i hrabia fochmAN z pogodno lał tam piwko...oj tam sie działo...
      MOZE KTOŚ SIĘ PODZIELI WSPOMNIENIAMI TAJ KULTOWJ KNAJPKI...?

      • zonkameki Re: HEMP-LOKAL....CZY KTOŚ PAMIĘTA? 02.08.03, 23:03
        pozdrawiam wszystkich którzy pamiętaja tamte klimaty...a były bardziej
        prawdziwe niz teraz...bardziej spontaniczne no i wogóle..
    • Gość: swerd hemp? IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 18.07.03, 11:29
      hemp? u mnie w szkole na to mówili kibel

      i nie specjalnie mi się tam podobało, może dlatego że miałem wcześniejsze
      skojarzenia, poza tym dużo ćpunów tam się kręciło.
      • Gość: LukaZ23 Re: hemp? IP: *.tsi.net.pl / 10.15.32.* 18.07.03, 12:02
        Tam zawsze była mgła z różnych dymów. Cięzko było wysiedzieć.
      • Gość: tymon ćpuny? IP: *.netblok.pl 18.07.03, 13:42
        hemp był pierwszą knajpa z prawdziwego zdarzenia i klimat jaki tam panował nie
        można było porównać z żadną inną...mówisz ćpunów?
        chodziłem tam często i ćpunów nie widziałem...ale ty może z kółka rózancowego
        się urwałeś i twoim ideałem knajpy jest picolo he...
        • Gość: Darek Hemp - spoko knajpa... IP: 213.216.88.* 19.07.03, 20:40
          Ja miło wspominam hempa, szczególnie jego dolną część. Co do ćpunów - raczej
          nie spotkałem, choć czasem zdawało się wyczuć miła woń w powietrzu :-))). Ale
          fakt - to jeden z ciekawszych tyskich lokali sprzed 7-8 lat.
          • Gość: tymon Re: Hemp - spoko knajpa... IP: *.netblok.pl 19.07.03, 20:45
            dokladnie....klmat i woń...ale czy od razu cpuny?
            a pamięta ktoś TOXIK?TAM TO SIE DOPIERO DZIAŁO...:)
    • Gość: swerd dobra, nie ćpunów, bakaczy ;-) IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 19.07.03, 21:10
      tak lepiej?

      i nie jestem typem z kółka różańcowego który chodzi do pikolo, niemniej
      traktuje to jako komplement ;-)))
      • siwax Re: dobra, nie ćpunów, bakaczy ;-) 22.07.03, 13:53
        no no, ładnie sobie lecicie..
        Hemp-to kawał historii ! to pierwsza knajpka do której chodziłem prawie jak "do
        siebie". Fohmann i Acki - za barem..hmm dream team!
        bakacze-bakaczami, nigdy mi nie przeszkadzali , wręcz przeciwnie....
        zajebiście że ktoś(Tymon) jeszcze to pamięta.. aż mi sie łezka kręci :)
        regardzik dla tymona ! dzięki
        • Gość: tymon Re: dobra, nie ćpunów, bakaczy ;-) IP: *.netblok.pl 22.07.03, 17:51
          no wreszcie ktoś konkretny siwax dz...
          hemp był lokalem niepowtarzalnym....tam się przeżywało swoje
          pierwsze<sex,drugs,techno>fascynacje...no i ta bania dzisiaj takich już nie ma:(
          ...no i leftfield-leftism...tam był saund...uff wymiatało że szok...
          więc jak słysze jakiegoś kolesia co piedoli że "ćpuny same" to wrr ...niech
          sobie naprawde idzie do picollo na loda...<z kolegą>
          • Gość: swerd Re: dobra, nie ćpunów, bakaczy ;-) IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 23.07.03, 09:23
            Gość portalu: tymon napisał(a):

            > no wreszcie ktoś konkretny siwax dz...
            > hemp był lokalem niepowtarzalnym....tam się przeżywało swoje
            > pierwsze<sex,drugs,techno>fascynacje...no i ta bania dzisiaj takich już n
            > ie ma:(
            > ...no i leftfield-leftism...tam był saund...uff wymiatało że szok...
            > więc jak słysze jakiegoś kolesia co piedoli że "ćpuny same" to wrr ...niech
            > sobie naprawde idzie do picollo na loda...<z kolegą>

            pierdoli? no chyba wole pikolo niż hempy z ludźmi co tak potrafią się wyrażać
            na forum...
            • Gość: tymon Re: dobra, nie ćpunów, bakaczy ;-) IP: *.netblok.pl 23.07.03, 10:18
              o jejku jejku...
              • siwax Re: dobra, nie ćpunów, bakaczy ;-) 23.07.03, 11:31
                spoko, spoko, Panowie !
                wyluzujta....
                Tak czy siak Piccolo to kawiarenka a Hemp to kawał konkretnej historii..
                co do tego nie mam wątpliwości....
                a trochę popierdolić zawsze można :)
                pozdro dla chłopaków
                • Gość: tychy do siwaxa... IP: *.netblok.pl 23.07.03, 11:49
                  siwax jakie knajpy w tychach aktualnie maja klimat zbliżony do HEMPU...może nie
                  klimat ale gdzie jest fajnie :) po prostu...? art?jazz?...

                  • siwax Re: do siwaxa... 23.07.03, 12:31
                    Gość portalu: tychy napisał(a):

                    > zbliżony do HEMPU...może nie
                    >
                    > klimat ale gdzie jest fajnie :) po prostu...? art?jazz?...

                    ..strzał w dziesiątke ! ..o ile o takim może być mowa!
                    why? nie ma już takich knajp! to nie te czasy co kiedyś..
                    zmieniają sie ludzie, ich upodobania i klimaty..
                    a wtedy byliśmy (przynajmniej ja) młodymi, szukającymi emocji, koleszkami.
                    sorry za nostalgię, ale jest za czym tęsknić.
                    Obecnie chyba Pub`owa ekipa odzwierciedla choć w części tamte klimaty..
                    to tyle.. bye bye
    • Gość: swerd zapraszam na wątek "spotkanie"dopisujcie się :-))) IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 23.07.03, 13:48
    • aleksan2 Re: HEMP-LOKAL....CZY KTOŚ PAMIĘTA? 26.07.03, 19:04
      oj kawał histori....
    • Gość: marko - Re: HEMP-LOKAL....CZY KTOŚ PAMIĘTA? IP: *.unregistered.media-com.com.pl 30.07.03, 11:49
    • Gość: marko padaka Re: HEMP-LOKAL....CZY KTOŚ PAMIĘTA? IP: *.unregistered.media-com.com.pl 30.07.03, 11:53
      Hemp był jedyną i niepowtarzalną knajpą. Pamiętam jak razem z Michalskimi
      organizowaliśmy tam imprezki tech. Fluorescencyjne spraje, arkusze papieru,
      zajebisty wystrój. Stoliki były śmieszne - bo z kraty. Jak się coś wylewało to
      od razu lądowało na kolanach. Był też Skupiński ze skręcaną fają.
      • Gość: Dreamdealer Re: HEMP-LOKAL....CZY KTOŚ PAMIĘTA? IP: *.tychy.org.pl 30.07.03, 11:57
        HEMP - kawal historii i drugi dom. Tychy w ogole maja szczescie do "kultowych"
        knajp. Pelgrzymki do "Biru", cmentarne powroty z "Bluesowej", ech... to byly
        czasy.
        • Gość: tymon BIR- TO BYŁ LOKAL!!!!!!!!!!!!! IP: *.netblok.pl 30.07.03, 12:29
          no stary przypomniałeś mi o tym lokalu...BIR to była dopiero
          knajpa....powidziałałbym wręcz SUPERMARKET:) wchodziles a tam pan<teraz
          hestessa>:) pokazywał co ma najlepszego i za jaka cenę full serwis i trwało
          to dosyć długo...szkoda że juz tego nie ma...musisz kołować szukać jeżdzić...ah
          pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!
          • siwax Re: BIR 30.07.03, 12:55
            ..tego nikt nie zapomni! oczywiście "zainteresowani".
            z Hempu do Biru, z Biru do Hempa....
            Ojojojoj..
            nie przypuszczałbym że jeszcze ktoś o tym wspomni..
            ale jak już jest post to wspomne pierwsze biby.. chemical bros., spartańskie
            warunki, uszyty Arturek(właściciel), aaahhh. :)
            co do Biru..to było niesamowite- co tam się działo..!!!!
            Tych dwóch panów przy wejściu.. "PRZYJACIELE"..
            HA HA..... - KTO PAMIĘTA?
            • Gość: tymon Re: BIR IP: *.netblok.pl 31.07.03, 16:39
              przyjaciele? przypomnij...:)
              • siwax Re: BIR 01.08.03, 11:16
                dwa duże chłopy!
                zawsze mieli jakieś "wynalazki" do zaproponowania..
                groźni i uśmiechnięci!
                pamiętasz?
    • Gość: ID Re: HEMP-LOKAL....CZY KTOŚ PAMIĘTA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.03, 14:30
      HEMP - czyli cannabis czyli trawa, czy tam sie kupowalo maryche?
      • Gość: tymon Re: HEMP-LOKAL....CZY KTOŚ PAMIĘTA? IP: *.netblok.pl 01.08.03, 19:32
        nie !!! tam sie kupowao wolnośc:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka