daisydee007 11.09.05, 15:56 jak im zaradzić? jak zlikwidowac? jakies kremy? kto poradzi? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pepa_ac Re: rozstępy 12.09.05, 11:35 Nie da sie :( Mozna wyrownac kolor, co sie samo dzieje z czasem, dbac o skore jak w kazdym innym miejscu. Rozstepy sa nie do ruszenia. Minelo 10 lat nim sie pogodzilam z ta smutna prawda. Pozdrawiam Ag Odpowiedz Link
nikitka84 Re: rozstępy 14.09.05, 01:15 Laserem sie da usunac podobno. Ale ja juz sie pogodzilam:) Nawet swoj urok takie drapiezne paski, jak u tygryska:D Odpowiedz Link
tygrysek27 Re: rozstępy 14.09.05, 17:24 Ktos mnie wołał? :D Ano, tygryskowe paski mają swój urok :) Odpowiedz Link
farrukh2 Re: rozstępy 16.09.05, 08:56 Hej KObiece z najbardziej Kobiecych! Coz, wystarczy niewilka wiedza na temat budowy skory, zeby wiedziec, ze rozstepow juz nie mozna zlikwidowac, ale.....Mozna troszke je zrownac , bo rozstep jest w pewien sposob bruzdowaniem skory.Wiec trzeba go zrownac. Polecam masaz z uzyciem gabki pod chlodnym prysznicem i z uzyciem soli z Morza Martwego. Wszelkie zele pojedrniajace, ale dobrych firm. Ja mam 39 lat, rozstepy pojawily sie w wieku 12 lat, gdy w przeciagu lata , moje cycusie urosly o 2! rozmiary! Niestety, moja mama nic kompletnie z tym nie robila.Pozniej, gdy juz bylam mezatka, gdy zaszlam w ciaze, dbalam bardzo o skore na brzuszku.Niestety rozstepy sie pojawily, ale wiem, ze gdybym nic nie robila, bylob by ich wiecej. MOja coreczka ma 11,5 lat i widze, ze jej piersiatka rosna jak moje , i zareagowalam natychmiast.Ma tez rozstepy, lae sa znacznie mniejsze niz moje byly w tym samym okresie zycia, no i sa jasniejsze. Zele stosuje z firm Soraya, AA Oceanic. Do tego masaz gabeczka i sol z MM. A tak wogole , niech sobie beda, jak juz musza, byle by nie bylo guzow. Pozdrawiam, i nie przejmujcie sie tak naprawde, dbajcie o siebie, ale czujcie sie piekne ,nawet z rozstepami.To nic. Odpowiedz Link
pepa_ac Re: rozstępy 16.09.05, 11:15 Moj biust z formy kompletnie plaskiej do duzego D przemienil sie w ciagu jednych wakacji. Mama, przy wizycie u dermatologa, pogadala o moich rostepach, co pani doktor podsumowala, ze mloda jestem, dobry krem i niw bedzie sladu. I od wieku 12 lat smarowalam sie Fissanem i wszelkimi innymi cudami, codziennie przez 10 lat. Efektow nie ma i tyle. Rozstepy zbladly ale sa jak byly. Ale to moze byc wada mojej skory, bo wystarczy, ze mnie kot drapnie a blizna mi zostaje juz na zawsze. Kazda ranka sie goi miesiacami. Pozdrawiam Ag Odpowiedz Link