11.09.05, 15:56
jak im zaradzić? jak zlikwidowac? jakies kremy? kto poradzi?
Obserwuj wątek
    • pepa_ac Re: rozstępy 12.09.05, 11:35
      Nie da sie :( Mozna wyrownac kolor, co sie samo dzieje z czasem, dbac o skore
      jak w kazdym innym miejscu. Rozstepy sa nie do ruszenia.

      Minelo 10 lat nim sie pogodzilam z ta smutna prawda.

      Pozdrawiam
      Ag
      • nikitka84 Re: rozstępy 14.09.05, 01:15
        Laserem sie da usunac podobno. Ale ja juz sie pogodzilam:) Nawet swoj urok
        takie drapiezne paski, jak u tygryska:D
        • tygrysek27 Re: rozstępy 14.09.05, 17:24
          Ktos mnie wołał? :D

          Ano, tygryskowe paski mają swój urok :)
          • butters77 Re: rozstępy 15.09.05, 09:35
            :D
    • farrukh2 Re: rozstępy 16.09.05, 08:56
      Hej KObiece z najbardziej Kobiecych!
      Coz, wystarczy niewilka wiedza na temat budowy skory, zeby wiedziec, ze
      rozstepow juz nie mozna zlikwidowac, ale.....Mozna troszke je zrownac , bo
      rozstep jest w pewien sposob bruzdowaniem skory.Wiec trzeba go zrownac. Polecam
      masaz z uzyciem gabki pod chlodnym prysznicem i z uzyciem soli z Morza
      Martwego. Wszelkie zele pojedrniajace, ale dobrych firm.
      Ja mam 39 lat, rozstepy pojawily sie w wieku 12 lat, gdy w przeciagu lata ,
      moje cycusie urosly o 2! rozmiary! Niestety, moja mama nic kompletnie z tym nie
      robila.Pozniej, gdy juz bylam mezatka, gdy zaszlam w ciaze, dbalam bardzo o
      skore na brzuszku.Niestety rozstepy sie pojawily, ale wiem, ze gdybym nic nie
      robila, bylob by ich wiecej.
      MOja coreczka ma 11,5 lat i widze, ze jej piersiatka rosna jak moje , i
      zareagowalam natychmiast.Ma tez rozstepy, lae sa znacznie mniejsze niz moje
      byly w tym samym okresie zycia, no i sa jasniejsze. Zele stosuje z firm Soraya,
      AA Oceanic. Do tego masaz gabeczka i sol z MM.
      A tak wogole , niech sobie beda, jak juz musza, byle by nie bylo guzow.
      Pozdrawiam, i nie przejmujcie sie tak naprawde, dbajcie o siebie, ale czujcie
      sie piekne ,nawet z rozstepami.To nic.
      • pepa_ac Re: rozstępy 16.09.05, 11:15
        Moj biust z formy kompletnie plaskiej do duzego D przemienil sie w ciagu
        jednych wakacji. Mama, przy wizycie u dermatologa, pogadala o moich rostepach,
        co pani doktor podsumowala, ze mloda jestem, dobry krem i niw bedzie sladu. I
        od wieku 12 lat smarowalam sie Fissanem i wszelkimi innymi cudami, codziennie
        przez 10 lat. Efektow nie ma i tyle. Rozstepy zbladly ale sa jak byly.

        Ale to moze byc wada mojej skory, bo wystarczy, ze mnie kot drapnie a blizna mi
        zostaje juz na zawsze. Kazda ranka sie goi miesiacami.

        Pozdrawiam
        Ag

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka