Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 14:37 wpisujcie ostatnie pozdrowienia POLSKA BIAŁO CZERWONI Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xxx Re: Zgonął Arkadiusz Gołaś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 14:40 Przepraszam miało byc zginął, ale czy to ważne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Zgonął Arkadiusz Gołaś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 16:29 serwisy.gazeta.pl/fotografie/5,35079,2919513.html?x=2 To straszne - WIELKI żal i smutek Odpowiedz Link Zgłoś
mod_licha Re: Zgonął Arkadiusz Gołaś 16.09.05, 14:51 A tak niedawno widzialam jak gra w Luczniczce... ;( [*] Odpowiedz Link Zgłoś
luzak83 Re: Zgonął Arkadiusz Gołaś 16.09.05, 14:56 za najlepszego polskiego srodkowego i dobrego czlowieka swieczka [*]:(( Odpowiedz Link Zgłoś
czerstwy.stefek Re: Zgonął Arkadiusz Gołaś 16.09.05, 15:17 ['] Niebo jest boiskiem... Na zawsze w naszych sercach... Szok.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona18 Re: Zgonął Arkadiusz Gołaś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.05, 16:46 [*] :((( Odpowiedz Link Zgłoś
dj_rachela Re: Zgonął Arkadiusz Gołaś 16.09.05, 16:53 Niebywała strata dla Polskiej siatkówki. Taki sympatyczny rozwijający się młody zawodnik i tak szybko odchodzi... Cieżkie chwile dla polskiej siatkówki nastały... Łącze się w bólu z rodziną i bliskimi jak i całym siatkarskim środowiskiem [*] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania-7- Re: Zgonął Arkadiusz Gołaś IP: 83.238.71.* 16.09.05, 17:49 [*] ;(((( dlaczegoooo?;((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KSCH Re: Zgonął Arkadiusz Gołaś IP: 81.210.32.* 16.09.05, 18:27 Arkadiusz Gołaś nie żyje Reprezentant Polski w siatkówce Arkadiusz Gołaś zginął w wypadku samochodowym na autostradzie A2 w Griffen koło Klagenfurtu. 24-letni Gołaś, który od kilku lat grał w reprezentacji kraju, jechał do włoskiego klubu Lube Banca Macerata, z którym miał podpisany trzyletni kontrakt. Jak poinformował kierownik Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Wiedniu Tadeusz Oliwiński "samochód, którym jechał Arkadiusz Gołaś z żoną niespodziewanie zjechał na prawo i uderzył w betonową podstawę ściany dźwiękochłonnej." Żona przebywa w szpitalu w Klagenfurcie. Według wstępnych ocen lekarzy pozostanie tam trzy- cztery dni. Na początku czerwca środkowy reprezentacji Arkadiusz Gołaś podpisał trzyletni kontrakt z czołowym zespołem włoskiej Serie A Lube Banca Macerata. "Szefowie Maceraty już dawno zwrócili uwagę na Arkadiusza Gołasia - mówił menadżer tego zawodnika Ryszard Bosek. - Miał on jeszcze kontrakt na dwa lata z Edilbasso&Partners Padwa, ale oba kluby dogadały się w sprawie przejścia". W reprezentacji Polski rozegrał ponad osiemdziesiąt meczów. Jej trener Raul Lozano odwołał wylot do Argentyny, dokąd miał się udać na urlop po zakończeniu sezonu. Do reprezentacji Polski trafił w 2001 roku, gdy jej trenerem był Ryszard Bosek. "Talent miał ogromny i już wtedy dużo potrafił - powiedział wstrząśnięty Ryszard Bosek. - Powołałem go również ze względu na charakter - nie był konfliktowy. Od nowego sezonu miał grać w znanym klubie. Cieszył się z tego kontraktu. Wszystko było przed nim." W zawiązku ze śmiercią Arkadiusza Gołasia, Polski Związek Piłki Siatkowej zwrócił się z prośbą do wszystkich organizatorów imprez siatkarskich, jakie odbywają się obecnie w naszym kraju, o uczczenie minutą ciszy Jego pamięci. *** Arkadiusz Gołaś urodził się 10 maja 1981 roku. Pochodził z Ostrołęki. Był żonaty od 21 lipca 2005 roku. Wzrost: 201 cm Zasięg w bloku: 338 cm Zasięg w ataku: 362 cm Sukcesy: brązowy medalista mistrzostw świata kadetów (1999), srebrny medalista mistrzostw Polski kadetów (1998), srebrny medalista mistrzostw Polski juniorów (1999), mistrz Polski juniorów (2000), trzykrotny wicemistrz Polski z AZS Częstochowa, z AZS Częstochowa zajął trzecie miejsce w Pucharze Top Teams (2002). Kluby: MKS MOS Wola Warszawa (1996-2000), AZS Częstochowa (2000-2004), Edilbasso&Partners Padwa (2004/2005). W czerwcu 2005 roku podpisał trzyletni kontrakt z czołowym klubem włoskiej Serie A Lube Banca Macerata. W reprezentacji Polski rozegrał ponad osiemdziesiąt meczów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dj_rachela Re: Zgonął Arkadiusz Gołaś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 18:50 Pokazywali tę Toyote co się rozwalili. Masakra, dachu nie zauważyłem i dziwie się, że jego żona tez nie zginęła bo auto wyglądało masakrycznie. Podobno żona prowadziła i musiała mieć niezłą prędkość żeby doszczętnie rozwalić furke. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibolek Re: Zgonął Arkadiusz Gołaś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 20:18 Gdzie pokzywali?Są może jakieś zdjęcia na stronce??? Odpowiedz Link Zgłoś
dj_rachela Re: Zgonął Arkadiusz Gołaś 16.09.05, 21:16 Obejrzyj Panoramę napewno pokaża strzępy tego samochodu... [*] Odpowiedz Link Zgłoś
tractatrix Re: Zgonął Arkadiusz Gołaś 16.09.05, 21:24 Szkoda faceta..., cholera.. Brak słów.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic02 Re: Zgonął Arkadiusz Gołaś IP: *.adsl.inetia.pl 16.09.05, 21:45 szkoda... odszedł wspaniały siatkarz, sympatyczny człowiek, tak tragicznie i niespodziewanie... naprawdę żal i smutek - wielkie sukcesy były przed tym zawodnikiem, a może i kariera trenerska... [*] Odpowiedz Link Zgłoś