ryba58 23.03.09, 23:12 Czy ktos miał lub był kiedys na weselu w hotelu Holland w Zdrojewie koło Nowego n/W? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: meg Re: wesele IP: *.swiecie.vectranet.pl 24.03.09, 12:40 byłam kilka lat temu, było wspaniale. polecam Odpowiedz Link Zgłoś