23.03.09, 23:12
Czy ktos miał lub był kiedys na weselu w hotelu Holland w Zdrojewie koło Nowego n/W?
Obserwuj wątek
    • Gość: meg Re: wesele IP: *.swiecie.vectranet.pl 24.03.09, 12:40
      byłam kilka lat temu, było wspaniale. polecam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka