Gość: Olusia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.09, 12:28 Hey. Czy ktos moze sie orietuje gdzie sa zbierane owoce typu wisnie, czeresnie czy inne? Jesli tak prosze o napisanie w komenatrzu Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Olusia Re: Zbiory Owoców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.09, 18:50 ja nie mam tu konta ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Zbiory Owoców IP: *.adsl.inetia.pl 10.07.09, 18:57 > ja nie mam tu konta ;D A czy tak trudno jest je założyć?! :) Jeśli zależy Ci na kontakcie z BENem, to nie powinien być problem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olusia Re: Zbiory Owoców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.09, 21:33 piszcie na ten tematu napisanego przeze mnie Odpowiedz Link Zgłoś