Dodaj do ulubionych

Zbiory Owoców

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.09, 12:28
Hey.
Czy ktos moze sie orietuje gdzie sa zbierane owoce typu wisnie, czeresnie czy inne? Jesli tak prosze o napisanie w komenatrzu
Obserwuj wątek
    • ben_10 Re: Zbiory Owoców 09.07.09, 15:28
      Napisz na priv,proszę,pozdr.
      • Gość: Olusia Re: Zbiory Owoców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.09, 18:50
        ja nie mam tu konta ;D
        • Gość: ... Re: Zbiory Owoców IP: *.adsl.inetia.pl 10.07.09, 18:57
          > ja nie mam tu konta ;D

          A czy tak trudno jest je założyć?! :) Jeśli zależy Ci na kontakcie z BENem, to
          nie powinien być problem.

          • Gość: Olusia Re: Zbiory Owoców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.09, 21:33
            piszcie na ten tematu napisanego przeze mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka