Dodaj do ulubionych

1000-sięcznik włąsnie padł.......................!

02.03.04, 19:04
no i mamy go nareszcie, ach jak sie ciesze...!:-)))
wszystkim dziekuje za wspoludzial!
zachecam do bicia kolejnego rekordu 2000-sięcznika:-)

Specjalne podziekowania kieruja do dobrego ducha naszego forum, kobiety pod
jakze tajemniczo-enigmatycznym nickiem ANAISS!!!:-)
Tobie wielkie dzieki i bukiet netowych kwiatów!
Obserwuj wątek
    • anaiss Re: 1000-sięcznik włąsnie padł................... 02.03.04, 19:10
      soterix, gratulacje przeogromne!!!
      cieszę się nieziemsko na widok tak pięknej liczby :-)))
      otwieram butelkę szampana na Twoją cześć i piję za dalsze powodzenie naszego
      forum :-)))
      pozdrawiam ciepło wszystkich forumków
      dla sotera i marowita cmoki :-)

      anaiss
      • Gość: bard Re: 1000-sięcznik włąsnie padł................... IP: *.tvk.torun.pl / 158.75.203.* 02.03.04, 19:18
        Moje gratualcje, dawno nie odwiedzałem brodnickiego forum gazety, (podobnie jak
        i Brodnicy choć z tąd pochodzę) i coż widzę .....padł tysiąc postów to jest
        coś. Teraz juz tylko z górki..
        • luzak83 Re: 1000-sięcznik włąsnie padł................... 02.03.04, 23:06
          to moze troche pomoge-:))))))))
          • anaiss Re: 1000-sięcznik włąsnie padł................... 02.03.04, 23:18
            hej luzak,
            fajnie, że zaglądasz do nas...
            • soter_mlodszy Re: 1000-sięcznik włąsnie padł................... 03.03.04, 19:53
              Nasz okret plynie dalej...!
              • marowit Re: czekamy na 2000-czny wpis.............. 04.03.04, 22:00
                GRATULACJE!!! Pamietam jak jeszcze niedawono byla to liczba ok 600. Teraz az
                milo popatrzec na trzycyfrowa piekna liczbe :)

                Oczywiscie najwieksze gratulacje dla stalych kustoszow tego forum - ich xywek
                nie bede wymienial bo wystarczy popatrzec na posty. :) Klaniam sie gleboko w
                Wasza strone :)

                marowit
                • soter_mlodszy Re: czekamy na 2000-czny wpis.............. 05.03.04, 21:04
                  dzieki marowicie za ciepłe słowa...Tobie też się należa słowa podzięki za
                  współudział...cóż pozostaje...zakasać rękawy i pisac, pisac, pisac...!
                  • broneknotgeld Re: Szworte zero 16.03.04, 21:24
                    Zaś jo winszuja szwortego zera
                    Bele za Rudom - godom wom teraz.
                    • soter_mlodszy Re: Szworte zero 17.03.04, 18:16
                      ano dzięki daleki druhu FB:-)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka