soter_mlodszy
02.03.04, 19:04
no i mamy go nareszcie, ach jak sie ciesze...!:-)))
wszystkim dziekuje za wspoludzial!
zachecam do bicia kolejnego rekordu 2000-sięcznika:-)
Specjalne podziekowania kieruja do dobrego ducha naszego forum, kobiety pod
jakze tajemniczo-enigmatycznym nickiem ANAISS!!!:-)
Tobie wielkie dzieki i bukiet netowych kwiatów!