Dodaj do ulubionych

Jak nie Vogel to Müller!

12.12.19, 18:17
"Stanowisko rządu w kontekście polityki migracyjnej jest sceptyczne i takie pozostanie — podkreślił rzecznik rządu Piotr Müller, odnosząc się do wypowiedzi Olgi Tokarczuk podczas spotkania z dziećmi w imigranckiej dzielnicy Sztokholmu. Jak zaznaczył, cieszy go Nobel dla Polki, jednak nie trzeba się zgadzać z każdą nagrodzoną nim osobą."
Nie z każdą? To może rząd zgadza się z Wałęsą? Przecież ten rząd w prostej linii wywodzi się z "Solidarności".
PS Swoją drogą to rząd Morawieckiego nie ma szczęścia do Komitetu Noblowskiego... I skąd wytrzasnęli takiego rzecznika? Jak nie Vogel to Müller! ;-)

www.onet.pl/film/onetfilm/rzecznik-rzadu-o-tokarczuk-nie-musimy-sie-zgadzac-z-kazda-osoba-ktora-dysponuje/t2s3tnq,ddf42670
Obserwuj wątek
    • wislocka12 Re: Jak nie Vogel to Müller! 12.12.19, 18:54
      Przedstawiciel trzódki trolli o nazwie wislocki12 jak zwykle wyśmiewa się z nazwisk osób, których nie lubi. Wydaje się, że trzódka trolli jak się nie ma do czego przyczepić to chociaż czepia się nazwisk. Kiedyś w jednej z telewizji Górski zapytany przez syna czy to prawda, że mają w rodzinie barona wyjaśnił, że nie barona tylko Arona i nazywa się Cukermann i mieszka w Nowym Jorku.
      • retinger Re: Jak nie Vogel to Müller! 12.12.19, 19:09
        Zaraz po 2 wojnie światowej Jakub Berman, który był chyba ważniejszy od Bieruta wydał zarządzenie by Żydzi zmieniali swoje rodowe nazwisko na czysto polskie by zmylić Polaków. www.rodaknet.com/rp_szumanski_117.htm
        Wtedy w Poznaniu słyszałem anegdotę z tym związaną. Do USC przyszedł obywatel z podaniem by zmienić nazwisko na Kwaśniewski. Urzędniczka zdziwiła się i pyta dlaczego skoro ma pan takie ładne polskie nazwisko, Stanisław Jabłoński. Nu a jak ktosz sze me zapyta jak się pan nazywał poprzednio to co powiem Mordechaj Mortka?
        PS. Ja też po zmianie obywatelstwa zmieniłem nazwisko na bardziej niemieckie i nie jest to Retinger.
        • ke2 Re: Jak nie Vogel to Müller! 12.12.19, 19:39
          > wydał zarządzenie by Żydzi zmieniali swoje rodowe nazwisko na czysto polskie by zmylić Polaków.

          Komunizm jest w naturze Żydów.
          • wislocki12 Re: Jak nie Vogel to Müller! 12.12.19, 20:11
            Lepszy komunizm niż kaczyzm! ;-)
            • ke2 Re: Jak nie Vogel to Müller! 12.12.19, 21:06
              Niektórym z Żydami raźniej.
              • wislocki12 Re: Jak nie Vogel to Müller! 12.12.19, 21:11
                A mówiłeś, że nie jesteś antysemitą, a nazwiska Vogel i Müller w ogóle Ci nie przeszkadzają. ;-)
                • ke2 Re: Jak nie Vogel to Müller! 12.12.19, 21:24
                  Na czym polega definicja antysemityzmu?O żydowskim narodzie z dewiacjami należy wypowiadać się w superlatywach?
                  • wislocki12 Re: Jak nie Vogel to Müller! 12.12.19, 21:42
                    Polacy też mają swoje wady - nadużywają trunków, notorycznie kradną, są kłótliwi i zawistni, nienawidzą inne nacje, skłonni są do tromtadracji i samooszukiwania... A mimo to nie pozwalają siebie krytykować... :-(
              • genia50 Re: Jak nie Vogel to Müller! 12.12.19, 21:31
                Narzekają na Żydów, a jadą do nich m.in. sprzątać, bo są chytrzy na grosz.Gdzie ten honor, wielkość i duma?
                • ke2 Re: Jak nie Vogel to Müller! 12.12.19, 21:40
                  Widocznie bratnie,bądź bliźniacze narody.
                  • wislocki12 Re: Jak nie Vogel to Müller! 12.12.19, 21:43
                    Pewnie tak, niestety! :-(
        • wislocki12 Re: Jak nie Vogel to Müller! 12.12.19, 20:09
          Sugerujesz, że Żydzi są rzecznikami rządu? ;-)
          PS Rad bym więcej przeczytać na temat twoich nazwisk... ;-)
        • genia50 Re: Jak nie Vogel to Müller! 12.12.19, 21:00
          Idą święta , więc egzotyczny , emigracyjny desant wylądował na naszym forum!
      • wislocki12 Re: Jak nie Vogel to Müller! 12.12.19, 20:04
        A Ty lubisz niemieckie nazwiska? ;-)
        Tylko jeden wislocki jest autentyczny - wislocki12. Reszta to marne podróbki! :-(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka