Dodaj do ulubionych

Problem ze scenariuszem

10.01.11, 15:57
Muszę napisać śmieszny scenariusz na zakończenie roku szkolnego ale nie mam pomysłów może ktoś ma coś fajnego ;]]
Z góry dziękuję
Obserwuj wątek
    • ewa9717 Re: Problem ze scenariuszem 10.01.11, 21:06
      Wuj gugiel.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka