xyzabc123
03.10.05, 19:22
Siemens na pierwszym miejscu??
To chyba przesada. Wynik ten wynika z niewiedzy tych co brali udzial w
ankiecie i ogolnej powszechnosci marki.
We wroclawiu dla informatyka praca w Siemensie jest od reki - i to nie dla
wybitnych, czy nawet dobrych.
Tam po prostu szukaja roboli do nieciekawej pracy. Poza marka nie maja duzo do
zaoferowania. Zarobki z tego co wiem tez nie sa porywajace.
Ale nawet, gdyby byly to gdybym mial do wyboru moje aktualne miejsce
zatrudnienia, albo Siemensa z 1000zl miesiecznie wiecej - zostalbym tutaj
gdzie jestem.