Dodaj do ulubionych

Jak pracują studenci

03.10.05, 19:22
Siemens na pierwszym miejscu??
To chyba przesada. Wynik ten wynika z niewiedzy tych co brali udzial w
ankiecie i ogolnej powszechnosci marki.
We wroclawiu dla informatyka praca w Siemensie jest od reki - i to nie dla
wybitnych, czy nawet dobrych.
Tam po prostu szukaja roboli do nieciekawej pracy. Poza marka nie maja duzo do
zaoferowania. Zarobki z tego co wiem tez nie sa porywajace.
Ale nawet, gdyby byly to gdybym mial do wyboru moje aktualne miejsce
zatrudnienia, albo Siemensa z 1000zl miesiecznie wiecej - zostalbym tutaj
gdzie jestem.
Obserwuj wątek
    • nahoff Re: Jak pracują studenci 26.05.06, 00:39
      Hmmm...mam wrażenie że AIESEC robił te ankiety na wymarzonych pracodawców wśród
      uczestników "Dni Kariery".
    • emk6 Re: Jak pracują studenci 09.08.06, 13:24
      Tak z ciekawosci w jakiej firmie pracujesz?
    • krum333 Zostan gdzie jestes. Nikt nie bedzie plakal ;) 24.10.06, 18:46
      Jak wiedza, taka praca i płaca. Skoro celowałeś w pracę sprzątaczki i nie
      chcieli dać więcej niż 1000zl, to przykro mi. Takie polskie realia. Oczywiste
      jest, że nie jest zbyt interesująca.
      A tak szczerze, skoro kwota, którą podałeś, mocno odbiega od rzeczywistej, to
      założę się, że byłeś, lub ktoś Ci znajomy, dałeś ostro przysłowiowej dupy na
      rozmowie i teraz masz żale do całej firmy. ;)
      Życzę powodzenia w 30 osobowej firmie, gdzie każdy jest przekonany o swoich
      ponadprzeciętnych umiejętnościach (chociaż nigdy ich nie konfrontował;) i ze
      trzy języki obce zna „perfect” :].
      Kiedy firma zacznie opóźniać wypłaty, pomyślisz o dużym koncernie (jeśli
      którykolwiek z nich będzie chciał pomyśleć o Tobie, oczywista) …

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka