werka40 06.11.06, 09:58 czy ktoś z was uczy się języka (angielskiego) przez ESKK? podzielcie się swoimi wrażeniami, czy warto, czy faktycznie można się nauczyć... dziękuję i pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lwiczka_s Re: ESKK 09.11.06, 01:10 Ja jestem bardzo zadowolona. Materiały super przygotowane, stopniowanie trudności. Język praktyczny a nie literacki. Polecam. Trzeba tylko oczywiście mieć samozaparcie i chcieć nauczyć się tego języka. Odpowiedz Link Zgłoś