06.11.06, 09:58
czy ktoś z was uczy się języka (angielskiego) przez ESKK?
podzielcie się swoimi wrażeniami, czy warto, czy faktycznie można się
nauczyć...
dziękuję i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • lwiczka_s Re: ESKK 09.11.06, 01:10
      Ja jestem bardzo zadowolona. Materiały super przygotowane, stopniowanie
      trudności. Język praktyczny a nie literacki. Polecam. Trzeba tylko oczywiście
      mieć samozaparcie i chcieć nauczyć się tego języka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka