Dodaj do ulubionych

Konkurs!!!

IP: *.wsinf.edu.pl 13.12.01, 17:58
Jaką temperaturę pokaże mój zaokienny termometr 24.122001 o godz.15.?--Do
wygrania 10000zł.
Obserwuj wątek
    • Gość: arek Re: Konkurs!!! IP: *.wsinf.edu.pl 13.12.01, 18:01
      0 stopni
    • Gość: ig Re: Konkurs!!! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 13.12.01, 23:49
      a co mozna wygrac?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka