20.11.03, 21:51
czy wydarzylo sie dzis cos niezwyklego?
Obserwuj wątek
    • Gość: Triss Merigold Re: Triss IP: *.acn.waw.pl 20.11.03, 23:47
      Tak. Czytam sobie różne posty, na różnych forach, między innymi zdrowotnych. I
      kogo widzę na Forum Depresja? Ciebie. Tak samo bredzisz tam jak i tutaj na
      Forum Edukacja. Farmakologia nie pomogła? Terapia też nie? Zmień lekarza bo ten
      Cię oszukuje. Intuicyjnie czułam, że jesteś czubem, normalny człowiek, nawet
      półanalfabeta nie pisze w ten sposób.
      • anieatak Re: Triss 21.11.03, 01:37
        Gość portalu: Triss Merigold napisał(a):

> Tak. Czytam sobie różne posty, na różnych forach, między innymi zdrowotnych.
        I
        > kogo widzę na Forum Depresja? Ciebie. Tak samo bredzisz tam jak i tutaj na
        > Forum Edukacja. Farmakologia nie pomogła? Terapia też nie? Zmień lekarza bo
        ten
        >
        > Cię oszukuje. Intuicyjnie czułam, że jesteś czubem, normalny człowiek, nawet
        > półanalfabeta nie pisze w ten sposób.

szukalas mnie przez wyszukiwareczke..i przybylas na moje forum..
        czy to jakies wyroznienie ze strony pani profesor..

odpisalem ci tez na polonii..
      • anieatak Re: Triss 21.11.03, 02:30
        pamietaj ze to zawsze jednostka olsni calosc..jezeli calosc nie zaje...
        jednostki..
        ja sie nie dalem..i wierze ze !% z wielkim poparciem ma szanse..
        wyszukuj tu absurdu jesli potrafisz myslyc..
        jesli nie..wracaj do wykladania..
        szkoda ze wykladasz nim ktos ci kawe na lawe wylozyl..
        chodzi o to ze nie mozna bez bolu odszczekac 20 lat swojego zycia..tak mysle..
        • Gość: Triss Merigold Re: Triss IP: *.acn.waw.pl 21.11.03, 09:49
          Jak już mam tezę staram się znaleźć dowody na jej potwierdzenie.
          Przypuszczałam, że jesteś chory psychicznie tylko nie wiedziałam na pewno. Co
          Ci zdiagnozowali? Schizofrenię? Ostro musiało być skoro Cię wpakowali w pasy.
          Nieładnie wymyślać psychiatrom od psów.
          • unsatisfied6 Re: Triss 22.11.03, 14:01

> Jak już mam tezę staram się znaleźć dowody na jej potwierdzenie.
            > Przypuszczałam, że jesteś chory psychicznie tylko nie wiedziałam na pewno. Co
            > Ci zdiagnozowali? Schizofrenię? Ostro musiało być skoro Cię wpakowali w pasy.
            > Nieładnie wymyślać psychiatrom od psów.

widzę , że bywasz miła również dla innych rozmówców .
            wyraźnie wielu nie dorównuje twojemu intelektowi i wiedzy ,
            nie mówiąc o zdrowiu psychicznym .

widzę , ze chciałabyś poddać kuracji wszystkich , którzy ianczej
            myslą niż ty .

a jak wśród twoich studentów , wszyscy zdrowi ?
            • Gość: Triss Merigold Re: Triss IP: *.acn.waw.pl 22.11.03, 15:45
              Czytałam watki anietaka na forum depresja. Leczy się psychiatrycznie i stara
              się za wszelką cenę oszukać lekarzy. Facet jest świrem i dlatego tak
              bełkotliwie pisze a Ty doszukujesz się w tym ukrytego sensu. Zresztą nawet na
              F.depresja mieli go dosyć albowiem bredził.
              • unsatisfied6 Re: Triss 22.11.03, 22:51

> Czytałam watki anietaka na forum depresja. Leczy się psychiatrycznie i stara
                > się za wszelką cenę oszukać lekarzy. Facet jest świrem i dlatego tak
                > bełkotliwie pisze a Ty doszukujesz się w tym ukrytego sensu. Zresztą nawet na
                > F.depresja mieli go dosyć albowiem bredził.
                nie zaglądałem do tego forum , to nie wiem . a czego ty tam szukałaś ?
                • Gość: Triss Merigold Re: Triss IP: *.acn.waw.pl 22.11.03, 23:42
                  Odpowiedź prostsza niż to się może wydawać, ponieważ czytam różne wątki na
                  przeróżnych forach z ciekawości (czytam również "dziecko" chociaż nie mam
                  dzieci i np. "motocykle" chociaż nie mam motoru i "anoreksja i bulimia" chociaż
                  nic mi nie dolega i wiele innych). Nick anieatak jest dość charakterystyczny i
                  był na pierwszej stronie więc mnie zaintersował - i moje przypuszczenia co do
                  jego problemów psychicznych się potwierdziły.
                  • anieatak Re: Triss 23.11.03, 00:38
                    ja mniej wiecej wczoraj..albo dzis wyleczylem siebie..
                    jestem nawiekszym psychiatra..najwiekszym filozofem..i wielu dziedzinach
                    najwiekszych/m...w dodatku reszte zycia poswiece na budowanie nowej religii..
                    ktora w odroznieniu od skurwysynstwa ktore zastalem na tym swiecie..nie bedzie
                    zla..

a jak ty nie potrafisz jeszcze..
                    to moze juz twoje dzieci dostrzega..
                    albo zostana lepiej wychowane..
                    na pewno nie przez ciebie..
                    zostane prezydentem i serio nie bede mial wybor..zwolnie cie z funkcji..
                    choc zawsze bedziesz mogla podlec nowemu systemowi..
                  • anieatak Re: Triss 23.11.03, 00:40
                    niechaj sie ocknie ta pani..
                    stuDENTY..kawa ua ua..zeby podpalic i przygasic woda:)
                    sami macie inwencje..co ja wam bede rozkazywal..
                  • unsatisfied6 Re: Triss 23.11.03, 21:19

> Odpowiedź prostsza niż to się może wydawać, ponieważ czytam różne wątki na
                    > przeróżnych forach z ciekawości (czytam również "dziecko" chociaż nie mam
                    > dzieci i np. "motocykle" chociaż nie mam motoru i "anoreksja i bulimia"
                    chociaż
                    >
                    > nic mi nie dolega i wiele innych). Nick anieatak jest dość charakterystyczny
                    i
                    > był na pierwszej stronie więc mnie zaintersował - i moje przypuszczenia co do
                    > jego problemów psychicznych się potwierdziły.

też dobry sposób na potwierdzenie własnych tez .
                    • triss_merigold6 Re: Triss 23.11.03, 21:29
                      Znasz lepszy? Jeżeli mam tezę, tudzież przypuszczenie to szukam dowodów (nie
                      wymyślamich sobie, nie dopasowuję tylko szukam). Dostatecznie długo żyję i
                      dostatecznie długo bawię się netem, żeby odróżniać ludzi z którymi rozmowa,
                      polemika czy dyskusja ma jakikolwiek sens. Chorzy psychicznie odpadają.
                      • anieatak Re: Triss 23.11.03, 23:36
                        triss_merigold6 napisała:

> Znasz lepszy? Jeżeli mam tezę, tudzież przypuszczenie to szukam dowodów (nie
                        > wymyślamich sobie, nie dopasowuję tylko szukam). Dostatecznie długo żyję i
                        > dostatecznie długo bawię się netem, żeby odróżniać ludzi z którymi rozmowa,
                        > polemika czy dyskusja ma jakikolwiek sens. Chorzy psychicznie odpadają.
                        wlasnie ci tlumacze..
                        zdrowi sa chorzy..
                        :)
                        tacy zdrowi jak ty..przedstawi ciele..
                        umrze i nic nie zrozumie..
                        obuc sie babuc..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka