control 24.09.07, 01:13 Domyslam sie, ze na Kubie jest napiecie 110 V, Czy zwykla ładowarka bedzie dzialać, co z ladowarkami np. do akumulatorów do aparatu fot.? Czy do gniazdek trzeba jakis adapter? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tierralatina Re: Kuba - ładowarka 24.09.07, 10:49 Czy rzeczywiscie tak trudno spojrzec na specyfikacje znajdujace sie na kazdej ladowarce? Przeciez zakres dzialania jest tam podstawowa informacja! Na 99 proc. ladowarka bedzie dzialac. Adapter tez jes konieczny. Choc z drugiej strony, jesli jedziesz z biurem i wyladujesz w jakims nowoczesnym hotelu dla cudzoziemcow to mozesz miec nawet 220 V i europejskie gniazdko. Odpowiedz Link
control Re: Kuba - ładowarka 26.09.07, 00:44 tierralatina napisał: jesli jedziesz z biurem i wyladujesz w > jakims nowoczesnym hotelu dla cudzoziemcow to mozesz miec nawet 220 V i europejskie gniazdko. Nie lecę z biurem, tylko z żoną Dzięki za informację Odpowiedz Link
tierralatina Re: Kuba - ładowarka 26.09.07, 02:40 Na Kube z zona? Przeciez nie wozi sie drewna do lasu! )) Zartuje. Wracajac do przeksciowek to kup sobie jak najbardziej kompletny adapter turystyczny. Kuba jest bowiem krajem gdzie nigdy chyba nie znormaizowano typu gniazdek i spotyka sie naprawde wszystkie mozliwe standardy. Odpowiedz Link