Dodaj do ulubionych

Kuba - ładowarka

24.09.07, 01:13
Domyslam sie, ze na Kubie jest napiecie 110 V, Czy zwykla ładowarka
bedzie dzialać, co z ladowarkami np. do akumulatorów do aparatu
fot.? Czy do gniazdek trzeba jakis adapter?
Obserwuj wątek
    • tierralatina Re: Kuba - ładowarka 24.09.07, 10:49
      Czy rzeczywiscie tak trudno spojrzec na specyfikacje znajdujace sie
      na kazdej ladowarce? Przeciez zakres dzialania jest tam podstawowa
      informacja!
      Na 99 proc. ladowarka bedzie dzialac. Adapter tez jes konieczny.
      Choc z drugiej strony, jesli jedziesz z biurem i wyladujesz w
      jakims nowoczesnym hotelu dla cudzoziemcow to mozesz miec nawet 220
      V i europejskie gniazdko.
      • control Re: Kuba - ładowarka 26.09.07, 00:44
        tierralatina napisał: jesli jedziesz z biurem i wyladujesz w
        > jakims nowoczesnym hotelu dla cudzoziemcow to mozesz miec nawet
        220 V i europejskie gniazdko.

        Nie lecę z biurem, tylko z żoną smile
        Dzięki za informację

        • tierralatina Re: Kuba - ładowarka 26.09.07, 02:40
          Na Kube z zona? smile Przeciez nie wozi sie drewna do lasu! smile))
          Zartuje.

          Wracajac do przeksciowek to kup sobie jak najbardziej kompletny
          adapter turystyczny. Kuba jest bowiem krajem gdzie nigdy chyba nie
          znormaizowano typu gniazdek i spotyka sie naprawde wszystkie
          mozliwe standardy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka