Czy ktoś z Was ma znajomosci w Wydawnictwie Dolnośląskim?

Zapowiadają wydanie w tym roku Pierwszego śniegu, który jest siódmą
z kolei książką z Harrym Hole w roli głównej. Ciesze sie z tego
bardzo, ale jestem ciekaw, kiedy wreszcie zostaną przetłumaczone i
wydane u nas "Karaluchy", część druga z Harrym, który wyjeżdża do
Tajlandii.. Wiem, że w Polsce serie bardzo czesto wydawane sa nie
chronologicznie, ale moze ktoś ma jakis cynk? Moze jakis
wtajemniczony redaktor odwiedza czasem to forum?
Na marginesie podaje ciekawą wiadomosc: "Leopard", osma i dotad
najnowsza czesc z Harrym H. to książka, która w Norwegii sprzedawala
się najlepiej w roku 2008 i 2oo9, wyprzedzając ponoc Dana Browna i
Mankella. Moze wiec przyspieszyc u nas z tą serią?
Oczywiście dlugie oczekiwanie poteguje radosc z czytania, ale...