Dodaj do ulubionych

Nesbo - Ktoś wie?

12.01.10, 22:26
Czy ktoś z Was ma znajomosci w Wydawnictwie Dolnośląskim? wink
Zapowiadają wydanie w tym roku Pierwszego śniegu, który jest siódmą
z kolei książką z Harrym Hole w roli głównej. Ciesze sie z tego
bardzo, ale jestem ciekaw, kiedy wreszcie zostaną przetłumaczone i
wydane u nas "Karaluchy", część druga z Harrym, który wyjeżdża do
Tajlandii.. Wiem, że w Polsce serie bardzo czesto wydawane sa nie
chronologicznie, ale moze ktoś ma jakis cynk? Moze jakis
wtajemniczony redaktor odwiedza czasem to forum?
Na marginesie podaje ciekawą wiadomosc: "Leopard", osma i dotad
najnowsza czesc z Harrym H. to książka, która w Norwegii sprzedawala
się najlepiej w roku 2008 i 2oo9, wyprzedzając ponoc Dana Browna i
Mankella. Moze wiec przyspieszyc u nas z tą serią?
Oczywiście dlugie oczekiwanie poteguje radosc z czytania, ale...
Obserwuj wątek
    • opty2 Re: Nesbo - Ktoś wie? 13.01.10, 08:05
      tutaj wywiad
      zbrodniawbibliotece.pl/kronikakryminalna/1059,czasskonczycztymszwedzkimpotopem-wywiadzikzmartakitowskazwd/

      teraz juz wiesz do kogo wysłać zapytanie smile
    • dachauka Leopard? 06.02.10, 16:09
      ósmy tom z Harrym Hole, "Leopard" (pod tym tytułem ukazał się w Niemczech), org.
      Panserhjerte, pojawił się w Giermanii tydzień temu, od razu wspiął się na listy
      bestsellerów i podejrzewam, że pobije na głowę "Pierwszy śnieg". Oczywiście
      pochłonęłam w trzy dni, mimo pokaźnej objętości (ponad 700 stron) i stwierdzam,
      że to uczta dla fanów Harryego. Podobała mi się bardzo. Mam nadzieję, że wydadzą
      ją w Polsce zaraz po "Pierwszym śniegu", bo nawiązuje wielowątkowo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka