Dodaj do ulubionych

Tramwaje solo

25.08.03, 10:26
Z tego co wyczytałem na grupie dyskusyjnej ztm.nwes już od września mają się
pojawić w Warszawie tramwaje solo (13N) obsługiwać będą linie 1, 19, 27 i 47.
Z innych zmian (oprócz Targówka) szykuje się przedłużenie 415 do Wesołej
(pętla Żółkiewskiego).
Obserwuj wątek
    • sloggi Re: Tramwaje solo 25.08.03, 11:12
      d.z napisał:

      > Z tego co wyczytałem na grupie dyskusyjnej ztm.nwes już od września mają się
      > pojawić w Warszawie tramwaje solo (13N) obsługiwać będą linie 1, 19, 27 i 47.
      > Z innych zmian (oprócz Targówka) szykuje się przedłużenie 415 do Wesołej
      > (pętla Żółkiewskiego).

      Solówki?
      Czyżby?
      Wkrotce oddana zostanie stacja metra Gdański - wówczas:
      1 będzie musiała mieć 2 wagony,
      19 na Potocką - też 2 wagony,
      27 - ciekawe czemu solo - puste nie jeździ,
      47 - będzie ś.p.
      • marcker Re: Tramwaje solo 26.08.03, 14:50
        No i wlasnie dlatego beda tramwaje solo.Dopoki A-17 nie zostanie oddane do
        uzytku to na 19 i 47 napewno zobaczymy parowy solo.
        • d.z Re: Tramwaje solo - szczególy 27.08.03, 07:19
          W dzien powszedni dwie solowy beda na 47, dwie na 1 i jedna
          na 27. W swieto dwie na 19 i dwie na 1
          • marcker Re: Tramwaje solo - szczególy 27.08.03, 15:30
            d.z napisał:

            > W dzien powszedni dwie solowy beda na 47, dwie na 1 i jedna
            > na 27. W swieto dwie na 19 i dwie na 1
            To głupio bedzie.ja obcuje za czyms takim aby poprostu byla linia
            jednowagonowaa nie ze tu dwie brygady takie a takie.Ale narazie moglaby to
            tylko byc 20!
            • zaciszanin Re: Tramwaje solo - szczegóły 28.08.03, 01:19
              Moje typy na solówki:
              - 1 (DŚ)
              - 20 (DP i DŚ)
              - 21 (DŚ)
              - 23 (DŚ)
              - 27 (DP i DŚ)
              • sloggi Re: Tramwaje solo - szczegóły 28.08.03, 08:01
                Mogliby uruchomić 1 wagonową 14 - byłoby super.
                • zaciszanin Re: Tramwaje solo - szczegóły 28.08.03, 22:47
                  I jak ona miałaby kursować?
                  • sloggi Re: Tramwaje solo - szczegóły 29.08.03, 08:18
                    Wierzbno - Banacha
                    • zaciszanin Re: Tramwaje solo - szczegóły 30.08.03, 10:56
                      Po trasie 47?
    • sloggi Re: Tramwaje solo - 1 i 47 01.09.03, 08:39
      Dziś do pracy jechałem jeddnowagonową 1 i takim samym 47.
      W jedynce od św.Wincentego tłok był niemiłosierny - zgodnie z moimi
      przewidywaniami. W 47 sytuację ratowała jadąca przed nim 17-stka. Zastanawia
      mnie czemu do tej akcji nie wprzągnięto 20,21,29 ?????
      • zaciszanin Re: Tramwaje solo - 1 i 47 01.09.03, 22:59
        Akurat 29 jest dośc "rozchwytywane".
        • gacus2 Re: Tramwaje solo - 1 i 47 02.09.03, 13:30
          ostatnios ie z iwem zastanawialismy dlaczego na 20tce nei am solówek....
          • sloggi Re: Tramwaje solo - 1 i 47 02.09.03, 16:14
            Z tego samego powodu, z którego 20 nie może być niskopodłogowa.
            Trzebaby przestroić wszystkie 3 mijanki.
            Ale ponoć od stycznia na się to zmienić.
    • sloggi Re: Tramwaje solo 20.10.03, 15:21
      Teraz solo parówy będą kursować na 21 - muszę to zobaczyć.
    • irzyk Re: Tramwaje solo 20.10.03, 19:48
      W weekend minąłem twór pt. jedno wagonowa 20 w wersji trumna. Wyglądała ładnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka