d.z
25.08.03, 10:26
Z tego co wyczytałem na grupie dyskusyjnej ztm.nwes już od września mają się
pojawić w Warszawie tramwaje solo (13N) obsługiwać będą linie 1, 19, 27 i 47.
Z innych zmian (oprócz Targówka) szykuje się przedłużenie 415 do Wesołej
(pętla Żółkiewskiego).