1dawidek2 28.07.13, 20:18 Poszukuję sklepu z Warszawy lub okolicy w celu odkupienia towaru po wymianie (posklep)Towar taki potrzebuję raz na miesiąc.Osoby chętne proszę o pozostawienie tel.Oddzwonię Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zor-ro3 Re: KUPIĘ PILNIE 31.07.13, 07:37 Bardzo dobry sort- sort- Naprawdę dobry niesort Holandiia z dostawą dobra jakosć stała współpraca satysfakcja cen a przedewszystkim uczciwość prosze o sms na numer +31 617 683 306 oddzwonie. Pozdrawiam Odpowiedz Link
vioski Re: KUPIĘ PILNIE 31.07.13, 14:41 SPRZEDAM: ZAOPATRUJĘ, WYSZUKUJĘ ODZIEŻ DLA BUTIKÓW LUMPEXÓW, HURTOWNIKÓW. proszę o kontakt e-mail vioski@poczta.fm. Sprzedam kontakty do dobrych tanich hurtowników odzieży używanej, nowej outletowej, stock w Polsce i za granicą. PILNIE SPRZEDAM I ZEJDĘ MAKSYMALNIE ILE SIĘ DA Z CEN PRZY ZAKUPIE CAŁOŚCI PONIŻSZEGO ASORTYMENTU. Przy częściowym zakupie mniejsze rabaty. Wysyłam kurierem na terenie całej polski. Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu. 1. Bon Prix 400 SZT. - NOWE bardzo wartościowe PRZEPIĘKNE ubrania - cały sezon . Damska, Męska , niewiele dziecięcej. Sukienki wieczorowe - piękne wartość SZT SUKIENEK w cenie sklepowej TO min. 99 zł., sprzedając tylko po 50 zł. pójdą jak ciepłe bułeczki , są duże ilości spodni jeans cena sklepowa 139 zł - jak się wystawi po 50 to z pewnością bardzo szybko się sprzedadzą, kurtki, koszule, bluzki, bluzy , sweterki, spódniczki, - Odpowiedz Link