hvp2
03.02.04, 03:35
Witam i bardzo prosze o odpowiedz,
bo sobie z tym niestety nie poradzilem! :((
Na hda mam win98 + knoppixa
a na hdb starego rh.
Nie wiem jak powinna wygladac sekcja dodajaca mi do lilo.conf
tego starego rh.
boot jest na hdb1
root jest na hdb5
Probowalem kilka razy zmieniac lilo.conf i za kazdym razem
mialem komunikat o bledzie np. ze nazwa pliku jest za dluga
czy cos w tym rodzaju.
Probowalem tez przekopiowac caly katalog boot z hdb na hda
i dac mu nazwe np. boot2 i pod tym katem tez nic nie pomoglo.
Gdyby ktos chcial mi pomoc jakimis konkretami
to bylbym bardzo... naprawde _bardzo_ wdzieczny!!!