IP: *.acn.pl 02.07.04, 18:29
Dostałam rysunek w corelu 7 i przy próbie otwarcia pojawia mi sie
komunikat,że mam nizsza wersje.czy i gdzie moge uaktualnic moja wersje?
Obserwuj wątek
    • fugazzi Re: Corel 02.07.04, 18:44
      Pewnie w sklepie (uczciwie), albo na giełdzie (nieuczciwie). Ewentualnie wyślij
      rysunek do mnie na priva, a ja Ci zapiszę go w wersji jakiej będziesz chciała.
      Corel 7 to raczej już zabytek. Obecna wersja ma numer 12.


      Pozdrawiam, Fugazzi...
      • attta Re: Corel 02.07.04, 19:07
        Ja mam 7 która była dołaczona do mojego skanera.A moze to sie da zapisac w jpg
        i wtedy na pewno otworze. Przesłałam Dzieki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka