Gość: Beata IP: *.acn.pl 02.07.04, 18:29 Dostałam rysunek w corelu 7 i przy próbie otwarcia pojawia mi sie komunikat,że mam nizsza wersje.czy i gdzie moge uaktualnic moja wersje? Link Zgłoś Obserwuj wątek
fugazzi Re: Corel 02.07.04, 18:44 Pewnie w sklepie (uczciwie), albo na giełdzie (nieuczciwie). Ewentualnie wyślij rysunek do mnie na priva, a ja Ci zapiszę go w wersji jakiej będziesz chciała. Corel 7 to raczej już zabytek. Obecna wersja ma numer 12. Pozdrawiam, Fugazzi... Link Zgłoś
attta Re: Corel 02.07.04, 19:07 Ja mam 7 która była dołaczona do mojego skanera.A moze to sie da zapisac w jpg i wtedy na pewno otworze. Przesłałam Dzieki Link Zgłoś