Gość: MatMc
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
18.08.04, 18:09
Pomóżcie, proszę, bo sam już nie wiem, co o tym myśleć.
Dzisiaj podreptałem do Media Markt po w/w konwerter i tak jest napisane na
rachunku. Trochę mi śpieszno było więc nie zastanawiając się nad niczym,
poprosiłem o konwerter, zabrałem, co mi dano, zapłaciłem, zapakowałem pakunek
do torby i poleciałem dalej. Wcześniej zapytałem o długość przewodu, pan
powiedział, że dokładnie nie wie, ale koło metra. W domu zobaczyłem, że na
pudełko jest napis kontroler s-ata PCI- już to mi jakoś dziwnie pachniało.
Patrzę dalej, napis transfer do 150MB/s- trochę szybko jak na IR, ale się
uspokoiłem. Zaniepokoił mnie także wizerunek karty na pudełku. Karty- taka
jak sieciowa, czy modem, ale bez żadnego wyjścia na zewnątrz- tam gdzie
wychodzą normalnie przewody, jest zaślepka. Myślę- może tak powinno być.
Szukam tego metrowego kabelka. Są dwa. Jedenma ok. 10 CM- podzielony na takie
a może coś innego mi tam wrzucili?? Czyżby- "Media Markt- powinni tego
zabronić?!" 4 mniejsze kabelki i inny, trochę dłuższy podobny pamiętam
dostałem, jak kiedyś kupowałem nagrywarkę. Wrzucili także jakieś sterowniki.
Co to jest?? Jak ma niby to działać?? Jak to się dogada z moim telefonem??
mam 7 dni, żeby to ustrojstwo ew. odnieść
POMOCY!!!
pozdr.