Dodaj do ulubionych

konwerter USB na IR

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.04, 18:09
Pomóżcie, proszę, bo sam już nie wiem, co o tym myśleć.
Dzisiaj podreptałem do Media Markt po w/w konwerter i tak jest napisane na
rachunku. Trochę mi śpieszno było więc nie zastanawiając się nad niczym,
poprosiłem o konwerter, zabrałem, co mi dano, zapłaciłem, zapakowałem pakunek
do torby i poleciałem dalej. Wcześniej zapytałem o długość przewodu, pan
powiedział, że dokładnie nie wie, ale koło metra. W domu zobaczyłem, że na
pudełko jest napis kontroler s-ata PCI- już to mi jakoś dziwnie pachniało.
Patrzę dalej, napis transfer do 150MB/s- trochę szybko jak na IR, ale się
uspokoiłem. Zaniepokoił mnie także wizerunek karty na pudełku. Karty- taka
jak sieciowa, czy modem, ale bez żadnego wyjścia na zewnątrz- tam gdzie
wychodzą normalnie przewody, jest zaślepka. Myślę- może tak powinno być.
Szukam tego metrowego kabelka. Są dwa. Jedenma ok. 10 CM- podzielony na takie
a może coś innego mi tam wrzucili?? Czyżby- "Media Markt- powinni tego
zabronić?!" 4 mniejsze kabelki i inny, trochę dłuższy podobny pamiętam
dostałem, jak kiedyś kupowałem nagrywarkę. Wrzucili także jakieś sterowniki.
Co to jest?? Jak ma niby to działać?? Jak to się dogada z moim telefonem??
mam 7 dni, żeby to ustrojstwo ew. odnieść
POMOCY!!!
pozdr.
Obserwuj wątek
    • Gość: MatMc Jezu, Piecyku, ktokolwiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.04, 21:53
      Co ja mam z tym zrobić?? To przecież nie jest port, tym bardziej nie ma żadnej
      szybki za którą mógłby być czytnik...
      POMOCY!!
      Mam tylko tydzień, a chciałbym wiedzieć, czy to jest to, a jeśli to jest to- to
      jak to jeść, a jeśli nie to, to co to jest. Nie chcę wyjść w tym sklepie na
      kretyna. A muszę się jeszcze przekonać, czy jest to kompatybilne z jednym i
      drugim telefonem.
      A może jest coś, co nazywa się tak samo??
      • Gość: piecyk gazowy Re: Jezu, Piecyku, ktokolwiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.04, 21:56
        Kontroler SATA to kontroler dysku twardego.
        • Gość: MatMc Re: Jezu, Piecyku, ktokolwiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 11:30
          Hmmm...
          Gdyby mi na tym zależało, byłoby nieźle, bo zapłaciłem za to 99zł...
          czy mi zamienią na ten głupi konwerter...
          a może opylić...
          Dziękuję Ci bardzo Piecyku
          pozdr.
          -Mateusz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka