Dodaj do ulubionych

EXEL-problem

13.05.05, 09:25
Chodzi mi o dzielenie stron, nie mam zainstalowanej drukarki, a zalezy mi
zeby miec poglad calego arkusza A4, jak sobie z tym poradzic,dzieki.
K
Obserwuj wątek
    • sylwiassss Re: EXEL-problem 13.05.05, 10:21
      Zainstaluj obojętnie jaką drukarkę spod windy.
    • darekkr1 Re: EXEL-problem 13.05.05, 13:51
      Albo zainstaluj PDF Creatora. To taki program ktory
      sie jako drukarka instaluje i mozna wydrukowac cokolwiek
      na przyklad do pliku pdf albo jakis graficznych typu png jpeg.
      Przydaje sie czasami :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka