kasiula.m 13.05.05, 09:25 Chodzi mi o dzielenie stron, nie mam zainstalowanej drukarki, a zalezy mi zeby miec poglad calego arkusza A4, jak sobie z tym poradzic,dzieki. K Link Zgłoś Obserwuj wątek
sylwiassss Re: EXEL-problem 13.05.05, 10:21 Zainstaluj obojętnie jaką drukarkę spod windy. Link Zgłoś
darekkr1 Re: EXEL-problem 13.05.05, 13:51 Albo zainstaluj PDF Creatora. To taki program ktory sie jako drukarka instaluje i mozna wydrukowac cokolwiek na przyklad do pliku pdf albo jakis graficznych typu png jpeg. Przydaje sie czasami :) Link Zgłoś