Gość: MI IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 28.02.06, 00:21 Co to jest ACPI.Mam problemy z polaczeniem Motoroli V3 z kompem.W liscie odpowiedzi modemu pojawia mi sie zdanko,ze tel. jest niezgodny z ACPI. Link Zgłoś Obserwuj wątek
nie_mam_czasu Re: ACPI 28.02.06, 00:30 Advanced Configuration and Power Interface Zaawansowane Zarządzanie Energia jakies hocki klocki masz bo ja nie mam zadnych problemow z podlaczeniem. Link Zgłoś
nie_mam_czasu Re: ACPI 28.02.06, 00:46 gdybym wiedział pewnie juz odpowiedz mialbys w poscie. poszukaj w BIOS`ie moze jakies ustawienia sa zle Link Zgłoś