Gość: Kayo IP: 195.117.241.* 11.07.03, 05:39 jak nagrać płytę muzyczną na cdrw żeby odtworzyć w odtwarzaczu samochodowym a potek kolejny raz zmienić repertuar ?? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Marcyś Re: jak nagrać płytę muzyczną na cdrw żeby odtwor IP: *.jasien.net 11.07.03, 06:16 CDRW raczej nie będą odtwarzane w odtwarzaczu audio. Prawdopodobnie będziesz musiał wypalić płytkę CDR. Ale mogę się mylić. Link Zgłoś
Gość: r2 Re: jak nagrać płytę muzyczną na cdrw żeby odtwor IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 11.07.03, 07:38 wypala się jak każdą płytkę jedynie /jak napisał porzedmówca/ odtwarzacz musi czytać CDRW. A tak właściwie to niewiem czy to się opłaca CDRW jest raczej średnio trwała dość szybko się wysypuje a tym bardziej jak będzie się turlać w autku. Przy jej cenie to chyba lepiej od czasu do czasu wydać parę groszy na CDR i jak się znudzi to ... wieszać na szybie - po paru latach autko nabierze niepowtarzalnego charakteru wozu cygańskiego :D Link Zgłoś
Gość: azm Re: jak nagrać płytę muzyczną na cdrw żeby odtwor IP: *.acn.pl 11.07.03, 09:16 nagrywa się normalnie, jak CDR. Mój 12-letni Technics bez problemu czyta CDRW. Nie powinno być żadnego problemu ze znacznie młodszym radiem samochodowym. Link Zgłoś
Gość: kAYO do azm IP: *.lancut.sdi.tpnet.pl 11.07.03, 12:47 to znaczy zamykamy sesję na cdrv a potem ją kolejny raz formatujemy quck formatem ?? i tak od nowa ?? Link Zgłoś
Gość: edi Re: do azm IP: 196.167.2.* 11.07.03, 22:33 Za każdym razem powtarzasz ta sama czynnosc, czyli wymazywanie, nagrywanie, wymazywanie i tak w kolko do znudzenia..... Link Zgłoś