Dodaj do ulubionych

notebook w Niemczech

IP: *.chello.pl 30.07.03, 19:50
Wyjezdzam na semestr do Niemiec, czy ktos sie orientuje co jest
korzystniejsze: kupic notebook w Polsce, czy w Niemczech, nie chodzi tu o
jakis super sprzet, tylko cos podstawowego z karta sieciowa, jakies typy? Z
gory dziekuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: tarararara Re: notebook w Niemczech IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 30.07.03, 23:15
      Witam!!! Ja tez bym byl zainteresowany odpowiedzią na temat ile kosztuje
      notebook u naszych zachodnich sąsiadów. Słyszalem, że sprzęt komputerowy jest
      tam o wiele tańszy niż w Polsce.
      • Gość: Hans Re: notebook w Niemczech IP: 0.0.0.* 31.07.03, 11:31
        Gość portalu: tarararara napisał(a):

        > Witam!!! Ja tez bym byl zainteresowany odpowiedzią na
        temat ile kosztuje
        > notebook u naszych zachodnich sąsiadów. Słyszalem, że
        sprzęt komputerowy jest
        > tam o wiele tańszy niż w Polsce.

        shop.mediamarkt.de/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?storeId=5000&catalogId=5000&langId=-3&categoryId=10001&parentcategoryId=5000
        ale znacznie lepiej jest znalezc na ebay.de sklep i potem
        juz w tym sklepie, czy taniej nie wiem.

        listings.ebay.de/pool2/plistings/list/fixed/category40535/index.html?from=R4
        Gruß Hans
    • Gość: Gryps Re: notebook w Niemczech IP: 170.205.220.* 31.07.03, 12:27
      Hi,

      Pamietajcie jednak ze klawiatura bedzie z niemiecka czcionka!
      ( z typowymi niemieckimi literkami jak o ,u ,a , ....z 2 kropkami.
      Jesli komus nie zalezy to fakt .. mozna tu kupic notebook taniej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka