Gość: morgenstern
IP: *.chello.pl
30.07.03, 19:50
Wyjezdzam na semestr do Niemiec, czy ktos sie orientuje co jest
korzystniejsze: kupic notebook w Polsce, czy w Niemczech, nie chodzi tu o
jakis super sprzet, tylko cos podstawowego z karta sieciowa, jakies typy? Z
gory dziekuje.