Gość: Michał IP: 212.14.38.* 19.08.03, 12:19 Po odpalenia kompa uruchamia mi sięnp. gadugadu, jakies antyviry i inne. jak to usunąć? (żeby sięnie odpalały automatycznie). Chodzi o programy wyświetlone w informacjach o systemie Dziki i pozdrawiam Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: piecyk gazowy Re: jak usunąć programy z autostartu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.03, 12:25 Pogrzeb w opcjach programów lub - wersja "radykalna" - w rejestrze. Link Zgłoś
skynews Pogrzeb piecyka 19.08.03, 12:48 Hi gazowy, "Pogrzeb.....w rejestrze" Pogrzeb - to jest jak ktos umarł i niosa go w trumnie,albo? pozdrawiam news-man Link Zgłoś
gray Re: jak usunąć programy z autostartu 19.08.03, 12:28 uruchom sobie program 'msconfig' i w zakładce 'autostart' odznacz sobie to co ma się nie uruchamiać. jeżeli nie znasz nazwy programu to lepiej nie odznaczaj. Link Zgłoś
Gość: Jolab Re: jak usunąć programy z autostartu IP: *.wodgik.katowice.pl 19.08.03, 12:29 To już było w forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34&w=7424055&a=7428062 Link Zgłoś