Gość: ciekawa
IP: 212.14.58.*
19.12.03, 10:08
Mam znowuz zapytanie apropos WIndowsa XP. Istnieje w firmie siec internetowa
i lokalna. Czy jest mozliwe zablokowanie sieci internetowej przez admina
tak, aby np dzialal tylko jeden program? Dokladnie mam na mysli program do
obslugi poczty - OUTLOOK'a. Na innych loginach mozliwe jest korzystanie na
haslach. Podejrzewam, ze raczej ma to zwiazek z ustawieniem serwera, czy
mozna sobie z tym poradzic bedac jedynie na loginie z ograniczonymi
uprawnieniami? Czy w gre wchodzi tylko wlamanie do systemu (lub do
serweroni? ;)) )
pozdroofka