Dodaj do ulubionych

Manzanillo,Colima

08.03.07, 18:40
Czy ktos tam byl? Jesli tak, to co warto zobaczyc, dokad sie udac?
Pozdrawiam
Sandia
Obserwuj wątek
    • robzza Re: Manzanillo,Colima 20.03.07, 23:40
      hej,jestem od paru dni w meksyku.obecenie w gadalarajarze.:)znajomi u ktorych
      jestem maja dom w manzanillo i wybieram sie tam w sobote,wiec jak tylko bede na
      miejscu podziele sie wrazeniami!
    • edytakarin1 Re: Manzanillo,Colima 21.03.07, 20:55
      Byłam tam na weselu, cudowne plaże i wspaniałe, swieże i tanie owoce morza!!!!!

Ciekawe lokale takie jak EL BAR SOCIAL, tzw cantina, w centrum na przeciwko
      portu.

Możesz zrobic sobie wycieczkę do Colima i Comala. Comala jest tzw magicznym
      miasteczkiem. Polecam obiadek albo kolację en los portales.

Przed wyjazdem zajrzyj na www.mexico4travellers.com - wiele ciekawych
      informacji.

Pozdrawiam,
      Edytakarin
      • robzza Re: Manzanillo,Colima 22.03.07, 22:28
        hej,na pewno tam zajrze,dzieki za informacje.jesli wiesz cos wiecej na temat
        manzanillo wielkie dzieki!
        planuje potem wybrac sie do tulum i cancun.
        • edytakarin1 Re: Manzanillo,Colima 22.03.07, 22:42
          Niewiele więcej można o Manzanillo powiedzieć, to miłe ale małe miasteczko,
          takie na chwilę lenistwa.
          • robzza Re: Manzanillo,Colima 22.03.07, 22:54
            hm,ok,dzieki i za to;)lenistwo na pewno mi sie przyda,zamierzam rowniez
            odwiedzic oaxaca,bylas tam moze?
            • sandia78 Re: Manzanillo,Colima 23.03.07, 04:22
              Hej, wlasnie jestem w Manzanillo. Cudowne, urocze miejsce. Polecam wszystkim. Malo turystow, laden
              hotele, czyste plaze,tak jak ktos powiedzial raj dla tych co chca poleniuchowac. Mozna wybrac sie do
              Colimy lub Comala, po drodze malownicze krajobrazy.
              Pozdrawiam
              • robzza Re: Manzanillo,Colima 26.03.07, 02:49
                hola.jestem w manzanillo od wczoraj.widok na ocean,jest pieknie.goraco.:)troche
                rozkopana ta miescina ale coz poczac.trzeba jakos przezyc.i ten dziwny ciemny
                piasek...moze byc.pozdrowienia
            • arekch77 Re: Manzanillo,Colima 23.03.07, 09:19
              hej robzza,

znam dobrze Oaxaca, co chciałbyś wiedzieć?
              • robzza Re: Manzanillo,Colima 23.03.07, 19:12
                obecnie jestem w Guadalajarze,jutro wybieram sie do manzanillo na pare
                dni.potem chcialbym pojechac wlasnie do oaxaca,ponoc warto zobaczyc to
                miasto..coz moge chciec wiecej.interesuje mnie zabudowa,ze tak sie wyraze:) tzn
                zdjecia,ktore chcialbym tam zrobic.nie wiem jeszcze jaktam sie dostane...czy
                przez DF czy jakos prosto z colimy...nie wiem.ponoc sa jakies buspassy na 7
                dni,ktos juz na tym forum o tym pisal,ale nie wiem za bardzo gdzie ich szukac w
                guadalajarze.planuje rowniez pojechac do tulum,cancun..jestem otwarty na
                wszelkie sugestie.:)dzieki za info.
                • edytakarin1 Re: Manzanillo,Colima 23.03.07, 23:36
                  Bus passów szukaj na stronie www.mexico4travellers.com.

A Oaxaca to jedno z moich ulubionych miejsc w Meksyku. Samo miasto to mistyczne
                  miejsce, zaspane w upane dni ożywa wieczorami dzięki mercado, portales,
                  mariachi na placu. Wiele do zobaczenia jest w całym regionie Oaxaca. Warto
                  przejechać przez Sierra de Oaxaca aby dotrzeć na wybrzeże chociaż droga nie
                  należy do najlepszych.
                • arekch77 Re: Manzanillo,Colima 26.03.07, 16:00
                  Hej,

z DF dojedziesz do Oaxaca autobusem w 6 godzin. W zeszłym roku było tam bardzo
                  niebezpiecznie, ciagłe zamieszki, bitwy z policją, barykady, płonące autobusy i
                  samochody... Teraz się trochę uspokoiło ale ostrożność nie zawadzi.

Zdjęcia porobisz tam świetne, Oaxaca ma dużo budynków z epoki kolonialnej,
                  wspaniały klasztor Santo Domingo gdzie dodatkowo można obejrzeć skarby wydobyte
                  w pobliskim Monte Alban. W okolicach Oaxaca jest także mnóstwo zabytków epoki
                  prekolumbijskiej, jak właśnie Monte Alban, Zaachila, Mitla... Będąc tam wybierz
                  się koniecznie do Santa Maria del Tule gdzie można obejrzeć najszersze drzewo w
                  Ameryce, oraz dalej do Hierve el Agua - znajdują się tam skamieniałe wodospady,
                  można też popływać w wodach termalnych. Po drodze jest kilka ciekawych wiosek,
                  mozna też obejrzeć proces tradycyjnego wyrobu mezcalu. Z kolei na wybrzeżu
                  Oaxaca znajdują się jedne z nalpiękniejszych plaż Meksyku takie jak Bahias de
                  Huatulco, Puerto Angel, Mazunte, Zipolite, Puerto Escondido. Warto zwiedzić to
                  wszystko!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka