Dodaj do ulubionych

Czy Xenadrine jest skuteczna?

IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 18.02.02, 18:11
Czy ktoś może mi napisać o swoich doświadczeniach.
Interesuje mnie zwłaszcza oddziaływanie na ośrodek głodu tj.
czy naprawdę sie nie chce jeść?
Co jest skuteczniejsze Meridia czy Xenadrine?
pozdro
Obserwuj wątek
    • Gość: savena Re: Czy Xenadrine jest skuteczna? IP: *.turboline.skynet.be 18.02.02, 20:59
      xenadrine na mnie nie dzialala ale szosty tydzien biore meridie i schudlam 7 kg
      czuje sie fantastycznie jem tak jak poprzednio tylko porcje sa 70 % mniejsze
      a poniwaz nie czuje glodu jest to bardzo latwe.
      • Gość: kaha Re: Czy Xenadrine jest skuteczna? IP: 194.175.243.* 19.02.02, 08:21
        hmm... ja na początku swojej kuracji Maridią też nie czułam głodu. Bywało
        nawet, że przez cały dzień nic nie jadłam bo zapominałam!!!! Ale z czasem
        łaknienie wróciło, więc póki co ciesz się tym, że "jest to bardzo łatwe"
        Powodzenia!
    • silie Re: Czy Xenadrine jest skuteczna? 19.02.02, 10:33
      Biorę Meridię od tygodnia; głód zdarza mi się odczuwać bardzo rzadko, za
      to apetytu nie mam wogóe! Wręcz odrzuca mnie od jedzenia, także jem z rozsądku
      bardzo małe porcyjki, a jakbym ich nie zjadła, tobym nawet nie zauważyła.:)
      Xenadrine nie znam, ale Meridię polecam; zobaczymy a kilka tygodni, jakie będą
      efekty.Na razie czuję się bardzo dobrze, dużo lżej, choć prawdopodobnie
      niewiele na razie zrzuciłam...:)))
      Pozdrawiam ciepło!
      • Gość: kaha Re: Czy Xenadrine jest skuteczna? IP: 194.175.243.* 19.02.02, 10:38
        Silie - masz sporą nadwagę? Ile chcesz zrzucić?
        • Gość: silie Re: Do Kahy. IP: 195.205.68.* 19.02.02, 12:22
          Muszę zrzucić min.25 kg, ale chciałabym 30.Walka trwa; a po co chcesz wiedzieć?
          • Gość: kaha Do Silie IP: 194.175.243.* 19.02.02, 15:41
            Z czystej ciekawości. Po prostu miło mi wiedzieć, że kogoś Maridia
            też "uszczęśliwi" tak jak mnie. Mocno zaciskam kciuki! Ale to w zasadzie
            niepotrzebne - możesz już zacząć kupować sobie małe bluzeczki.. :))))
            • silie Re: Do Kahy 19.02.02, 16:06
              Chyba żartujesz? To by był chyba szczyt szczęścia???
              Ale mam nadzieję, że tak właśnie będzie i tym razem uda się wreszcie wygrać
              tę nierówną walkę z kilogramami...:)
              pzdr
              ps.Nie masz jojo i nie przybierasz na wadze? Bierzesz M. cały czas, czy już nie?
    • Gość: dan Re: Czy Xenadrine jest skuteczna? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.02.02, 11:50
      Xenadrine jako stymulant zawierający ziołowy odpowiednik efedryny jest dość
      mocnym stymulantem, więc jeśli uprawiasz ćwiczenia aerobowe to doda ci energii
      w ich wykonywaniu dzięki czemu łatwiej będzie uzyskać ujemny bilnas
      energetyczny. Poza tym jak każdy stymulant xenadrine powinna zmniejszyć apetyt
      i ułatwić ograniczenie ilości spożywanych kalorii (niestety u mnie np. na to
      drugie działąnie organizm dość szybko się uodpornił).
      Więc jeśli ćwiczysz to powinna ci pomóc, jeśli nie to zależy jak długo będzie
      działać przy hamowaniu apetytu.
      • Gość: melon Re: Czy Xenadrine jest skuteczna? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 19.02.02, 15:25
        dzięki za odp
        a jak dlugo hamowała ci apetyt?
        Czy naprawde dodaje energii czy poprostu czujesz sie jak po dwóch kawach?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka