Gość: melon
IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl
18.02.02, 18:11
Czy ktoś może mi napisać o swoich doświadczeniach.
Interesuje mnie zwłaszcza oddziaływanie na ośrodek głodu tj.
czy naprawdę sie nie chce jeść?
Co jest skuteczniejsze Meridia czy Xenadrine?
pozdro