Gość: kate IP: *.icpnet.pl 02.09.04, 09:51 Witam, czy ktoś może chodzi do klubu Nautlius w Poznaniu? Możecie coś o nim powiedzieć? Dziękuję z góry Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mejbi Re: Nautilus, Poznań 02.09.04, 11:51 korzystam od prawie roku. Jest ok, ale zalezy kto czego szuka i na ile jest samodzielny :) Co konkretnie Cię interesuje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kate Re: Nautilus, Poznań IP: *.icpnet.pl 02.09.04, 13:53 Interesuje mnie głównie siłownia. Muszę koniecznie i w jak najszybszym czasie odzyskać kondycję:-) Odpowiedz Link Zgłoś
mejbi Re: Nautilus, Poznań 02.09.04, 15:50 siłownia jest, wybór maszyn tez, tłok nie za duży, pomoc instruktora jak poprosisz tez się znajdzie (osobiście nie korzystam). Zawsze się możesz umóić na pierwszy bezpłatny trening i sprawdzić co i jak. Na kondycję polecam spining. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kate Re: Nautilus, Poznań IP: *.icpnet.pl 02.09.04, 17:47 już się umówiłam. Hmm... z tym spinningiem jest gorzej, gdyż obawiam się że padłabym po 10min, tak więc odłożę go troszkę... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mejbi Re: Nautilus, Poznań 06.09.04, 15:34 ja na pierwszym spinningu tez padłam po 10 min, ale na drugim juz wytrzymałam całe 45 min. Mimo wszystko polecam! Napisz, jak pierwsza wizyta i wrażenia z Nautilusa Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kate Re: Nautilus, Poznań IP: *.icpnet.pl 09.09.04, 18:18 Już się zapisałam. Na razie byłam tylko na siłowni i cardio, do spinningu jeszcze nie dotarłam. Chciałam dzisiaj pójść na 6.15 no ale nie wyszło:-) Ogólnie jest ok, staram się chodzić tam przed południem aby uniknąć większego tłumu. A Ty jesteś zadowolona? Chodziłaś tam na aerobic? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mejbi Re: Nautilus, Poznań 13.09.04, 17:02 tak, ogólnie jestem zadowolona. No może instruktorzy mogliby być bardziej aktywni. Od pierwszego treningu już się w zasadzie w ogóle Tobą nie interesują. Fakt, zawsze mozna samemu podejść i zapytać, ale fajnie by było, gdyby to oni od czasu do czasu zainteresowali się tym co robisz. Ale ogólnie spoko. Areobicu nie lubię, więc nie chodzę. Wolę maszyny cardio i spinning. Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś