Dodaj do ulubionych

GIMNASION - PRZEROST "FORMY" NAD TREŚCIĄ

13.04.05, 11:59
Mam juz dosyc tego klubu fitness i wszystkim go szczerrze odradzam jako
miejsca treningu. Klubik załozyły znane osobistosci ze sportowego światka.
Ich podstawowym celem było stworzenie fitness klubu o wysokim zachodnim
standarcie. I muszę przyznać początkowo im sie to udawało. Niestety tylko do
czasu. Teraz pozostało tylko zadecie. Trenerzy zachowuja sie jak gwiazdy,
które pomagaja tylko osobom z pierwszych stron gazet, przyrzady do ćwiczeń sa
wiecznie popsute ("urzadzenie chwilowo nieczynne"), prysznic obok sauny jest
juz popsuty od roku, fotele w zimowym ogrodzie dziurawe itp.itd. Tylko pan
Wszoła i jego koledzy w dalszym ciagu zachowuja ten sam usmiech na twarzy
przy kawiarnianym stoliku.
Obserwuj wątek
    • Gość: bzykalski Re: GIMNASION - PRZEROST "FORMY" NAD TREŚCIĄ IP: 212.180.161.* 15.04.05, 00:06
      No cóż te same odczucia. ja dodam jeszcze jedno. kiedys było bardzo dużo
      przyrządów. Teraz jest ich mniej, bo otwarto kilka salonów w reszcie kraju i do
      tego celu zabrano te z Warszawy. tak więc nie dość, ze przyrzady są popsute to
      jeszcze jest ich tak mało, ze trzeba czekać po kilkanascie minut aby sie dostać
      na rowerek lub wiosła.
    • Gość: Demonia Re: GIMNASION - PRZEROST "FORMY" NAD TREŚCIĄ IP: *.chello.pl 18.04.05, 09:25
      Podpisuję się obiema rękami!
      Ja chodziłam do Gimnasionu w Focusie. Po pierwsze bardzo niemiłe panie na
      recepcji, po drugie na sali do fitnessu tłum taki, że nie da się swobodnie
      wykonywać ćwiczenia, po trzecie jak wspomniał przedmówca: instruktorki-gwiazdy,
      nie pomagające i nie dostosowujące ćwiczeń do poziomu zaawansowania grupy...
      Klub-maszynka do mielenia mięsa.
      Jestem na NIE.
      • Gość: Bywalec Re: GIMNASION - PRZEROST "FORMY" NAD TREŚCIĄ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.05, 14:49
        Normalne jest, że przy takiej ilości klubowiczów sprzęt się psuje - jest
        wystarczająco sporo innych maszyn. Uważam, że wszędzie zdarzają się awarie - a
        tak naprawdę to my klięci ćwiczymy na tym więc zużywamy maszyny... Pozatym
        jesteś 1 osoba która narzeka a nas chodzą setki i jesteśmy zadowoleni;-)
        Pozdrawiam wszystkich klubowiczów!!!!
        • woman-in-love Re: GIMNASION - PRZEROST "FORMY" NAD TREŚCIĄ 19.04.05, 19:14
          Dopowiem jeszcze od strony "kuchni". Pracownicy klubu maja płacone z
          trzymiesięcznym opóznieniem jako ZASADA.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka