bolek.albo.lolek
13.04.05, 11:59
Mam juz dosyc tego klubu fitness i wszystkim go szczerrze odradzam jako
miejsca treningu. Klubik załozyły znane osobistosci ze sportowego światka.
Ich podstawowym celem było stworzenie fitness klubu o wysokim zachodnim
standarcie. I muszę przyznać początkowo im sie to udawało. Niestety tylko do
czasu. Teraz pozostało tylko zadecie. Trenerzy zachowuja sie jak gwiazdy,
które pomagaja tylko osobom z pierwszych stron gazet, przyrzady do ćwiczeń sa
wiecznie popsute ("urzadzenie chwilowo nieczynne"), prysznic obok sauny jest
juz popsuty od roku, fotele w zimowym ogrodzie dziurawe itp.itd. Tylko pan
Wszoła i jego koledzy w dalszym ciagu zachowuja ten sam usmiech na twarzy
przy kawiarnianym stoliku.