Dodaj do ulubionych

mam dość noszenia spodnii!!!!!!!!

23.04.05, 21:40
Ludziska proszę pomóżcie, nie mogę uwierzyć, że z „baloniastymi”, bardzo
umięśnionymi łydkami nie da się nic zrobić.
Piszcie o wszystkim co może pomóc- proszę!!!!!
Ja już się pogubiłam- sama nie wiem, co stosować, a czego nie robić- co
bardziej szkodzi niż pomaga.
Może macie jakieś pomysły.
Nie mogę siedoczekać odpowiedzi
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: elwira Re: mam dość noszenia spodnii!!!!!!!! IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 30.10.05, 00:06
      upp
      ja przy wzroscie 165 i wadze 48 kg mam 38 cm obwodu w łydce:( niestety o
      spódniczkach moge zapomnieć, fatalnie wygladaja moje nogi a przezwisko
      mam "kruszynka" bo jestem drobna i mała;/
      • Gość: elwira Re: mam dość noszenia spodnii!!!!!!!! IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 31.10.05, 10:02
        up
    • Gość: scept89 lydki IP: *.ljcrf.edu 31.10.05, 22:09
      orka7 napisała:
      > z umięśnionymi łydkami nie da się nic zrobić.

      dac to sie pewnie da tyle ze z genetyka walczyc jest trudno. Ogolnie cwiczenia
      wytrzymalosciowe na nogi (np. biegi/wielogodzinne marsze) powinny spowodowac
      przebudowe wlokien miesniowych (z szybkich na wolne). Rzuc okiem na kobiety
      biegajace maratony -> lydki na ogol maja szczuple. Tyle ze to trwa niekiedy latami.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka