Dodaj do ulubionych

l-karnityna

05.12.05, 15:45
Mam pytanko: Jak najlepiej zazywac L-karnityne, jesli cwicze:
step- raz w tygodniu przez godzine
aerobic- raz w tygodniu przez godzine
silownia(rower stacjonarny,itp.)- raz w tygodniu przez godzine
A wiec jak zazywac?Ile razy dziennie i w jakich porach.Jesli ktos moglby
odpowiedziec, to z gory dzieki.
Obserwuj wątek
    • Gość: ms Re: l-karnityna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.05, 13:14
      to jak dawkować powinno być na opakowaniu! Generalnie l-karnitynę zażywa się 2
      tabletki na 45 minut przed treningiem na pusty żołądek (czyli np. nie przy
      obiedzie lub bezpośrednio po lub przed jedzeniem), a w dni nietreningowe: 2
      razy dziennie po jednej tabletce między posiłkami.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka