Gość: marlenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.06, 14:52 Pytanie do dziewczyn, nie macie moze fotek waszych lub z netu efektow u DIZEWCZYn po szostce:)? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paxton1 Re: a6w 03.02.06, 10:42 ta szóstka to widzę że was opętała, cudowny sposób na 20 kilo nadwagi, 666 Odpowiedz Link Zgłoś
lavender34 Re: a6w 03.02.06, 12:41 Co to takiego ta "szóstka"? Możesz trochę mi naświetlic temat? Odpowiedz Link Zgłoś