brzuchjakpilka
17.02.07, 22:14
ostatnmio w gazecie pisalo czego nie jesc pprzez 2 tyg. to nie byla zadna
dieta, gazete zreszta szyko przejrzalam, to co zauwazylam bylo to by przez
ten okres czasu nie jesc:
- chleba
-ryzu, ziemniakow makaronu
-produktow mlecznych
-platkow (musli)
-owocow
-slodyczy
-miesa, jesli juz to piers z kurzaka bez skory
to co mozna jesc oprocu salaty, kalafiora po ktorym mam wzdecia (jak i po
fasoli,groszku)
cwicze od 3 tyg aeroby,biegam, tancze robie od 10 dni a6w i nic, a nawet
wydaje mi si eze brzuch jest jesczce wiekszy,