Dodaj do ulubionych

co moge jesc

17.02.07, 22:14
ostatnmio w gazecie pisalo czego nie jesc pprzez 2 tyg. to nie byla zadna
dieta, gazete zreszta szyko przejrzalam, to co zauwazylam bylo to by przez
ten okres czasu nie jesc:
- chleba
-ryzu, ziemniakow makaronu
-produktow mlecznych
-platkow (musli)
-owocow
-slodyczy
-miesa, jesli juz to piers z kurzaka bez skory
to co mozna jesc oprocu salaty, kalafiora po ktorym mam wzdecia (jak i po
fasoli,groszku)
cwicze od 3 tyg aeroby,biegam, tancze robie od 10 dni a6w i nic, a nawet
wydaje mi si eze brzuch jest jesczce wiekszy,

Obserwuj wątek
    • mmagja Re: co moge jesc 17.02.07, 23:58
      to o czym piszesz wygląda mi jednak na dietę. South Beach. Faktycznie gubi się w
      niej na początku brzuch. Najogólniej:
      Można jeść: jajka, chude mięso, wszystkie warzywa oprócz ziemniaków, marchewki i
      kukurydzy. Chude sery, nabiał do 1% tłuszczu.
      Poszukaj w wyszukiwarce tej diety, jest mnóstwo o niej stron.
      A i co najistotniejsze: działa!
      • brzuchjakpilka Re: co moge jesc 18.02.07, 20:16

        > A i co najistotniejsze: działa!

        to moze jakas nadzieja dla mnie jest, dzieki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka