Dodaj do ulubionych

Fort FIT na Modlińskiej

IP: *.waw.cdp.pl / *.waw.cdp.pl 02.12.03, 20:27
Hej, czy ktoś z Was ćwiczy w Fort Fit w Forcie Piontek przy Modlińskiej?
wygląda fajnie, ale czy ktoś ma własne doświadczenia z tym klubem?
pozdrawiam, czekam na opinie
Obserwuj wątek
    • Gość: zosia Re: Fort FIT na Modlińskiej IP: 212.69.73.* 06.12.03, 18:39
      jeżeli Ci chodzi o ten Fort przy Modlińskiej to byłam tam razem z facetem,
      zapisaliśmy sie na siłownię i osobiście nie polecam. Chodzą tam same "karki" i
      troche śmierdzi na sali bo jednemy zimno a drugiemu gorąco, jeżeli chodzi o
      łazienki to jest do du... chyba że lubisz brać prysznic z 5-cioma osobami bo
      nie ma zasłonek i podziału na kabiny jak to jest w innych klubach. Ogólnie
      czysto. Ale jak jesteś ciekawa to zawsze można zajechac i zobaczyć co i jak.
    • Gość: Ania Re: Fort FIT na Modlińskiej IP: 212.244.61.* 11.12.03, 08:38
      Halo! Nie zgadzam się. Osoba wypowiadająca się przede mną chyba nie wie co to
      karki. Bo jak FortFicie mogą ćwiczyć karki skoro nie ma tam odpowiedniego dla
      nich sprzętu. Ciężary są naprawdę małe, bo klub nastawiony jest na fintess a
      nie na wyczynówkę. I naprawdę nie ma tam tego typu kolesi i towarzystwa.
      Właściciel bardzo dba, by z klubu nie zrobiła się melina dla marginesu. Zapach
      nieprzyjemny? Jakieś żarty. Chyba brak Ci porównania z innym klubami. Tutaj
      jest WYJĄTKOWO czysto, a powietrze wymieniane jest przez sprecjalne urządzenia
      i bynajmniej nie jest to zwykła pełna bakterii klimatyzacja. Co do łazienek to
      faktycznie nie ma zasłon przy prysznicach, ale przegrody są. Ale jakie to ma
      znaczenie? Sauna i tak jest wspólna więc nie da się ukryć swojego ciała za
      jakimś parawanem... Poza tym to szczególne miejsce i jakoś nie zauważyłam
      skrępowania dziewczyn. Nikt nikogo nie ocenia, nie ogląda, nie komentuje. Jest
      ogólnie miła atmosfera. Zajęcia aerobowe na wysokim poziomie, wspaniali
      instruktorzy. Klub bardzo dobry. Czysty, urządzony ze smakiem i klasą. Można tu
      wspaniale odpocząc i sie zrelaksować.
      • smooczyca Re: Fort FIT na Modlińskiej 12.12.03, 16:09
        " ... Zajęcia aerobowe na wysokim poziomie, wspaniali
        instruktorzy. ..."
        napisala Ania ....

coz Aniu swietnie, ze tak Ci sie tam podoba, ale wyglada na to, ze nie
        cwiczylas z trenerami, ktorzy sa na wysokim poziomie ....
        to by ocenic, ze klub jest dobry czy zly nie potrzeba wspanialego wystroju
        rodem z Japonii lecz kilka podstawowych rzeczy ....

taka podstawa jest sala fitness - mimo profesjonalnych butow slizgalam sie tam
        bardzo mocno, zauwaz, ze brak jest bocznych luster co uniemozliwia korygowanie
        postawy ......
        trenerzy - ja mialam przyjemnosc akurat z trenerka .... mila, sympatyczna ale
        nic wiecej ... zajecia z tae-bo, ktore prowadzila prosta droga moga doprowadzic
        do powaznych kontuzji, szczegolnie gdy sie prowadzi grupe "zielonych" ... to
        przede wszystkim im trzeba na poczatek wyjasnic jak sie wyprowadza kopniecia
        itp.
        brak sensownego ukladu cwiczen nastepujacych po sobie, co
        powodowalo "stygniecie" + niespojny podklad muzyczny ... w efekcie dalo to
        silne bole stawow i zdenerwowanie po zajeciach ..

(Zeby nie byc goloslowna - mam porownanie bo od kilku miesiecy trenuje kick
        boxing i wiem jak powinna wygladac rozgrzewka oraz wprowadzenie do kick-ow ...)

Jesli dolozy sie do tego cene za jednorazowe wejscie -30 zl. + system sprzedazy
        karnetow, daje to watpliwa przyjemnosc za zdecydowanie duze pieniadze ....
        Jesli chodzi o szatnie i prysznice to w standardzie, bo chyba nie bedzie sie
        wychwaliac kogos za to, ze jest czysto i estetycznie...

Reasumujac: jesli zatrudnia profesjonalistow z doswiadczeniem a nie panienki,
        ktorym sie wydaje, ze instruktorem byc kazdy moze bo wystarczy tylko kursik
        skonczyc + poprawki w sali to bedzie mozna sie zastanowic ponownie ...

Najblizszy profesjonalnie prowadzony fitness klub jest na .... Zoliborzu i jest
        to Olimpus, chodze tam od prawie 2 lat i jest ok.
        • Gość: Ania Re: Fort FIT na Modlińskiej IP: 212.244.61.* 19.12.03, 14:27
          elo smooczyco!
          ja się jakoś nie ślizgam na sali, nie wiem dlaczego tak napisałaś... luster
          bocznych faktycznie nie ma, i to jest ból, przyznaję rację.
          ale poza tym uważam,że jest naprawdę spoko.
          a już na pewno nie jest to miejsce spotykania się karków.
          faktycznie, nie jestem profesjonalistką, ćwiczę sobie kilka razy w tygodniu od
          kilku lat, ale nic poza tym. być może nie znam się i nie wiem, czy akurat
          wykonuję ćwiczenia prawidłowo czy nie... ale instruktorzy mają swoje dyplomy i
          tytułu! Inka Szymański, czy według Ciebie rozdaje tytuły wszystkim i nie jest
          jakimś tam autorytetem?
          • Gość: Kasia_de Re: Fort FIT na Modlińskiej IP: *.crowley.pl 23.12.03, 19:08
            Hej! dzięki za opinie, mimo negatywnych komentarzy zapisałam się i jestem
            zadowolona, chodzę na siłownię i aerobik i jesk OK. W klubie czysto, jeżeli
            chodzi o prysznice to wolę te "boxy" niz lepiące się do ciala zasłonki jak w
            niektórych klubach. Byczych karków nie zauważyłam, za to pojawiaja się
            czasem "lansujące " się panienki w pełnym makijażu i biżuterii :) ale to w
            sumie ich sprawa :) Pozdrawiam i Wesołych Świąt, Kasia
          • smooczyca Re: Fort FIT na Modlińskiej 29.12.03, 13:49
            Aniu

nie wiem czy jestes profesjonalistka czy nie i nie interesuje mnie to .... nie
            wspomnialam tez o tym w ani jednym zdaniu swojego postu, ktory dotyczyl Piontka
            a nie Ciebie - wiec badz laskawa to rozroznic .....

"ja się jakoś nie ślizgam na sali, nie wiem dlaczego tak napisałaś" - ha ha
            ha ... napisalam tak moja droga bo JA SIE SLIZGALAM i tyle ....

"czy według Ciebie rozdaje tytuły wszystkim i nie jest
            jakimś tam autorytetem"

otoz wg mnie dyplomy to nie wszystko .... kazda rzecz i nie dotyczy to tylko
            fitnessu mozna robic i jak rzemieslnik i jak mistrz - i tyle w temacie .....

kazdy ma prawo do swoich wrazen i opinii na jakis temat wiec badz laskawa to
            uszanowac, szczgolnie, ze w zaden sposob nie dotyczy to Ciebie personalnie ....

powodzenia w nowym roku !
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka