Dodaj do ulubionych

Smierc spekulantom.

10.06.10, 22:03
wyborcza.biz/biznes/1,100896,7997596,Niemcy_i_Francja_chca_wykonczyc_spekulacyjna_naga.html
Obserwuj wątek
    • ballest Re: Smierc spekulantom. 12.06.10, 11:28
      Soccer, tu wiynkszosc podziwiuo spekulantow
      • rita100 Re: Smierc spekulantom. 12.06.10, 15:08
        He he, a wystarczy tylko wyłączyć spekulantom prąd i wszystkie operacje sie
        zakończą. Czy wyobrażacie sobie brak prądu ?
        • ballest Re: Smierc spekulantom. 12.06.10, 17:49
          rita, jou dzisiej niy, ale we polsce to kozdy tydziyn wyuonczali!
          Za niymca to nawet w czasie wojny bouo wiyncy stromu jak za polski.
          • cirano Re: Smierc spekulantom. 13.06.10, 10:27
            Niymcy i Francja, to trocha mało...
            A cieszom sie Angole, ftore z tego żyjom i sie bogacom

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka