01.11.21, 21:45
Polexit coroz bardzi realny.

www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/mamy-zakochac-sie-w-polexicie-wyjscie-z-ue-staje-sie-naturalnym-kierunkiem-polityki/gjexb31,79cfc278
Obserwuj wątek
    • keniata Re: Polexit. 02.11.21, 10:19
      Polwykop bylby mi milszy. Problem jest w tym , ze Polexit musieliby przeprowadzic polscy politycy. A takiego mozesz ze swieca szukac w PL , boc tam same nie oszlifowane krysztaly polityke robia. Jaki jest ten stan tej polityki ? Oplakany ? Dlatego jestem za Polwykopem . Wywalic na zbity pysk.
      • socer-schlesier Re: Polexit. 09.11.21, 21:03
        "Nasz" iksis (jygo "komyntarz pod artykulym) jak widac tysz jest za "polexitym".Oczywiscie Niymcow sam tysz w to miyszo.

iksis
        Nie będzie żadnego dogadania się, bo nie o to chodzi Czechom (Niemcom). Będzie dalsze dokręcanie śruby w celu osłabienia Polski. Na końcu będzie prosty wybór. Albo wolność (polexit), albo poddaństwo.

---

next.gazeta.pl/next/7,168930,27786448,czesi-turow-i-wyrok-tk-na-rozprawie-w-tsue.html#do_w=57&do_v=67&do_st=RS&do_sid=330&do_a=330&s=BoxOpLink
            • socer-schlesier Re: Polexit. 04.12.21, 07:59
              To wszystko za zgodom i na wlasne zyczynie tych calych erkow i iksisow:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27874784,wspolna-kolacja-marine-le-pen-i-mateusza-morawieckiego-tematem.html#s=BoxOpImg3

ktos napisal:

olekgdynia
              Czarna owca UE, po 15 latach dojenia rozbrajamy najlepsza strukture w historii europy, czyli UE. Nie wierze juz w polske ani polakow
      • erka-4 Re: Polexit. 04.12.21, 17:34
        keniata napisał:

> Polwykop bylby mi milszy. Problem jest w tym , ze Polexit musieliby przeprowadz
        > ic polscy politycy. A takiego mozesz ze swieca szukac w PL , boc tam same nie o
        > szlifowane krysztaly polityke robia. Jaki jest ten stan tej polityki ? Oplakany
        > ? Dlatego jestem za Polwykopem . Wywalic na zbity pysk.

Nie zdążą nas wykopać,bo wcześniej sami się unicestwią.Widać jak na dłoni,ta niby UE w coś na wzór Rzeszy niemieckiej się przeistacza,Anglicy to zauważyli i się zwinęli,teraz czekamy na Francuzów reakcje.
        Francuzi może są nieco ogłupieni,ale do Rzeszy niemieckiej się nie zapiszą,tego jestem bardziej jak pewny.

Tak pisał prof.Wojciech Roszkowski: przed dziesięciu laty.

cytat:
        Myślę, że mamy do czynienia z wielowymiarowym kryzysem Unii Europejskiej, zarówno jej instytucji, jak i elit rządzących, a także postaw społecznych jej obywateli. Jest to kryzys demograficzny, kryzys tożsamości i kryzys solidarności...i.td.

www.pb.pl/prof-roszkowski-unia-europejska-chyli-sie-powoli-ku-upadkowi-630188

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka