gryfny 01.08.07, 16:48 wiadomosci.onet.pl/1581853,11,item.html narescie Rysio,co za ulga jest.Co godo niewazne(jak zawsze)ale jakie szykowne zdjecie mu zrobieli,hihi Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gryfny Re: nie ino jo go"lubia" 02.08.07, 20:26 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=66901567&a=66901567 Odpowiedz Link