Dodaj do ulubionych

nowa wiadomość

06.07.02, 23:49
Rusza nowe forum
tebe@poczta.gazeta.pl 05-07-2002 18:16 odpowiedz na list odpowiedz
cytując

Witam

Można już oglądać nowe forum. Na razie możecie wejść na niego wpisując adres
www2.gazeta.pl/forum/.
Wkrótce nowe forum całkowicie zastąpi stare.

Co się zmieniło?

Mamy nowy wygląd stron, dostosowany do nowych serwisów portalu.

Nowością są opinie do artykułów, które na forum pokazują się jako wątki z
ikonką po lewej stronie. Ikonka linkuje do komentowanego artykułu. W treści
wątku również możecie znaleźć link do komentowanego artykułu. Do wątków
można
się dopisać i pod artykułami i na forum.

Kolejna nowość to strona Moje Forum. Można na niej:
- zmienić wygląd forów i wątków (ustawiać liczbę wątków na stronie, domyślne
sortowanie itp.)
- przechowywać linki do ulubionych forów i wątków, co umożliwi szybszy
dostęp
do nich ze strony Moje Forum (osoby zalogowane mogą dodawać je na stronach
forów)
- wybierać swoich ulubionych autorów (będą zaznaczani na zielono) oraz
osoby,
których postów nie chcesz widzieć (zakładane przez nich wątki będą się
robiły
bladoszare)
- utworzyć sygnaturkę, która pojawi się pod postami

Ewentualne błędy będziemy się starali na bieżąco poprawiać. Pracujemy nad
forum
prywatnym. Każdy z użytkowników będzie mógł w nim zostać administratorem i
zaprosić innych do dyskusji na swoim forum.

Pozdrawiamy i czekamy na komentarze - tutaj albo z głównej strony forum
(najciekawsze wysłane ze strony forum zostaną nagrodzone kubkami Gazeta.pl :-
))

maas, dj, tebe

To-to znalazłam. Na tej stronie tego jeszcze nikt nie zamieścił, więc gwoli
informacji.:-)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka