Dodaj do ulubionych

ACH Messjo ......................:))))

21.07.02, 23:02
uwielbiam Ciebie :)))
Obserwuj wątek
    • messja-nek Re: ACH Messjo ......................:)))) 21.07.02, 23:04
      :)))**************
      • messja-nek Re: ACH Messjo ......................:)))) 21.07.02, 23:06
        jesteś ??:)
        • czarna_pantera_102 Re: ACH Messjo ......................:)))) 22.07.02, 19:50
          messja-nek napisał(a):

          > jesteś ??:)

          nowa odmiana małorolnych?
          • messja Re: ACH Messjo ......................:)))) 22.07.02, 19:52
            czarna_pantera_102 napisał:

            > messja-nek napisał(a):
            >
            > > jesteś ??:)
            >
            > nowa odmiana małorolnych?

            nie wiem i nie wnikam...
            chodz do jakiegos normalnego watku i pogadajmy...:)))))
            • czarna_pantera_102 Re: ACH Messjo ......................:)))) 22.07.02, 19:56
              A mogę do Ciebie napisać na priv i liczyć na dyskrecję?
              • messja Re: ACH Messjo ......................:)))) 22.07.02, 20:01
                czarna_pantera_102 napisał:

                > A mogę do Ciebie napisać na priv i liczyć na dyskrecję?


                pewno, ze mozesz...
                przeciez od dawna cie zachecam...
                • czarna_pantera_102 Re: ACH Messjo ......................:)))) 22.07.02, 20:02
                  Dzięki, zaraz napiszę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka