messja-nek 21.07.02, 23:02 uwielbiam Ciebie :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
messja-nek Re: ACH Messjo ......................:)))) 21.07.02, 23:04 :)))************** Odpowiedz Link Zgłoś
messja-nek Re: ACH Messjo ......................:)))) 21.07.02, 23:06 jesteś ??:) Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_pantera_102 Re: ACH Messjo ......................:)))) 22.07.02, 19:50 messja-nek napisał(a): > jesteś ??:) nowa odmiana małorolnych? Odpowiedz Link Zgłoś
messja Re: ACH Messjo ......................:)))) 22.07.02, 19:52 czarna_pantera_102 napisał: > messja-nek napisał(a): > > > jesteś ??:) > > nowa odmiana małorolnych? nie wiem i nie wnikam... chodz do jakiegos normalnego watku i pogadajmy...:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_pantera_102 Re: ACH Messjo ......................:)))) 22.07.02, 19:56 A mogę do Ciebie napisać na priv i liczyć na dyskrecję? Odpowiedz Link Zgłoś
messja Re: ACH Messjo ......................:)))) 22.07.02, 20:01 czarna_pantera_102 napisał: > A mogę do Ciebie napisać na priv i liczyć na dyskrecję? pewno, ze mozesz... przeciez od dawna cie zachecam... Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_pantera_102 Re: ACH Messjo ......................:)))) 22.07.02, 20:02 Dzięki, zaraz napiszę. Odpowiedz Link Zgłoś