Dodaj do ulubionych

Blaski i cienie....

17.11.05, 11:02
Po kielichu świat jest prostszy, słownik bogatszy,
tylko rozum biednieje...;)
Obserwuj wątek
    • naprawde_fajna Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 11:03
      no i wszyscy sa tacy piekni...........
      • caruzzo Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 11:18
        tak optymizmu przybywa.......;)
    • Gość: Zona Mistrza Re: Blaski i cienie.... IP: *.telpol.net.pl 17.11.05, 11:12
      tak..tak cienie to sie ma chyba największe pod oczami..:)))
      • caruzzo Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 11:17
        masz na mysli przetrenowanie czy przemoc
        w rodzinie......;))
        • Gość: Zona Mistrza Re: Blaski i cienie.... IP: *.telpol.net.pl 17.11.05, 11:29
          nie ..przemoc jest okrutna i nie smie z niej zartowac..chodzi o
          przetrenowanie:))
          • caruzzo Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 11:36
            dzięki.taz tez myslalem;))))
            Milego dnia....
            • Gość: Zona Mistrza... Re: Blaski i cienie.... IP: *.telpol.net.pl 17.11.05, 11:47
              Wzajemnie..i zeby ten swiat zawsze był piękny a nie tylko po kielonku..:)))
              • caruzzo Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 12:04
                powiem Ci w zaufaniu ze jestem abstynentem..
                ale czy mozna mnie przez uwazać za czlowieka
                niepociągającego?......;))
                Pytanie rodzi pytanie.......
                • Gość: Zona Mistrza Re: Blaski i cienie.... IP: *.telpol.net.pl 17.11.05, 12:13
                  absolutnie nie wątpię w to ..napisałam tak ogolnikowo..chociaż nie ukrywam ,że
                  teraz jest niemodna abstynencja..wiele osób spedza wolny czas przy piwku w
                  knajpkach..i to nawet Ci tacy mlodzi..ale coz kazdy ma prawo żyć tak jak
                  chce,,;)A co do innych kwesti..to nie uważam ,ze mozesz być niepociągający z
                  powodu abstynencji;)))))))))))Z pewnością Jesteś:)))))))))
                • samowolny Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 12:20
                  osobnik zakatarzony też jest..pociągający(inaczej) :))
                  • caruzzo Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 12:35
                    a zakatarzony w dwu dziurkach to Bicmarck...;))
    • samowolny Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 11:23
      po kielich jest błysk w oku i luz w kroku:))
      • caruzzo Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 11:37
        bardz oglednie to okresliłes...ale tak jest,;))
    • duszka2 Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 15:14
      Caruzzo, dzisiaj liczysz kieliszki?;-)))
      • caruzzo Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 15:36
        tak,rozbieram flaszkę na czynniki pierwsze;))
        • white.falcon Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 16:49
          To znaczy, że flaszka zrobiła striptease? Interesujące. I jak po pokazie? :-)
          • caruzzo Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 17:04
            kazda taka impreza jest ciekawa..........;))))
            • white.falcon Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 20:54
              Bylebyś jutro nie narzekał na towarzystwo. ;-)
        • duszka2 Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 16:51
          Ile "kielichów" ma Twoja flaszka?
          • caruzzo Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 17:05
            powiem tam,rozmiar europejski.......0,7...;))
            • duszka2 Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 17:08
              jeden kielisek to jeden smutek, wypity to znaczy nie ma go;-)
              • caruzzo Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 17:11
                czyli smutek jest odwrotnie proporcjonalny do
                wypitych kieliszkow.....ale jak duzy to trzeba trochę
                w siebie winwestowac.;))))))
                • moni306 Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 17:20
                  Nie zawsze da sie smutek utopic w kieliszku:)

                  • caruzzo Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 17:23
                    rozwazania sa wybitnie teoretyczne i nie
                    zmuszaja w zaden sposob do preferowania tej
                    metody;))))))
                    • duszka2 Re: Blaski i cienie.... 17.11.05, 20:40
                      efekt może byc odwrotnie proporcjaonalny do oczekiwanego;-)
                      zalewanie robaka może zalać zalewającego...;-))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka