morska_trawa 24.12.05, 20:48 czy jest ktoś kto tak jak ja przeczekuje święta? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
morska_trawa Re: pusto, cicho 24.12.05, 20:56 nie powinnam, ale jednak się cieszę, że nie jestem sama :) Odpowiedz Link Zgłoś
naprawde_fajna Re: pusto, cicho 24.12.05, 20:58 Ja tez sie ciesze,wiem ze to nie na miejscu,ale w sumie.... To co poplaczemy troszczke???Chociaz ja juz dzisiaj wyplakalam wszystkie lzy,ale moze cos tam jeszcze zostalo... Come away with me in the night... Come away with me and I will write you a song....(N.Jones) Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: pusto, cicho 24.12.05, 21:36 Ja nie ale...w pewnym sensie, rozumiem Was i lubię Odpowiedz Link Zgłoś
mlody771 Re: pusto, cicho 24.12.05, 21:38 Co sie tak dzisiaj rozczulacie. To w koncu dzien jak kazdy inny. Odpowiedz Link Zgłoś
mlody771 Re: pusto, cicho 24.12.05, 22:05 No niech wam bedzie, jak tak chcecie. Ale po co te placze. No wkoncu jest Wigilia. A ja podalem tylko inne spojrzenie na ten dzien, jak sie jest naprawde samotnym, bo wiem ze sie to czasmi nam zdaza i leiej jest wtedy jak sie zmieni znaczenie tego dnia choc na chwile. Tak mysle. Ale to muj prywatny sposob na samotnosc. Odpowiedz Link Zgłoś
white.falcon Re: pusto, cicho 24.12.05, 22:13 To poprostu odrzuć jakieś złe myśli i podaj łapkę temu, kto Ci podaje? Wszak to Wigilia i warto się godzić, puszczając w niepamięć złe rzeczy? Ja Ci podaję, choć zastrzegam, że jak napiszesz głupotę, to Ci o niej powiem (ale bez obrażania). Dobrze? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
mlody771 Re: pusto, cicho 24.12.05, 22:29 Skorpiony jak wiemy nie umieja plywac. Wiec chcac przejsc przez rzeke maly skorpionek, zapytal zabke o pomoc. Czy mogla bys mnie preaniesc przez ta wielka rzake? Na to zabka: Co ty? Czy myslisz, ze nie wiem, ze masz zadlo i przy pierwszej okazji mnie uzadlisz? Skorpion: Alez te zadlo jest tylko dla moich wrogow, a ty muj przyjaciel przeciez jestes. Dla skrucenie omine pare wymienionych argumentow w podobnym stylu. No i juz przekonana zabka zdecydawala sie wzasc na przeplyniecie rzeki malego skorpiona. Sa juz w jej polowie, a tu skorponek kasi zabke. Na to zabka pyta: Dlaczego mnie ukonsiles smiertelnie, przeciez obiecales, przeciez mielismy byc przyjaculmi? Na to skorpion: A dlaczego bym nie mial ciebie ukasic? To przeciez moja natura. Oboje zgineli. Zabka z ukszenia, a skorpionek przez utopienie. To jest jedna z Amerykanskich bajek. Odpowiedz Link Zgłoś
morska_trawa Re: pusto, cicho 24.12.05, 21:44 popłaczmy, bo to jednak nie jest dzień taki jak wszystkie Odpowiedz Link Zgłoś
white.falcon Re: pusto, cicho 24.12.05, 21:45 Uśmiechnij się i zajrzyj do mojego wpisu. :-) Masz koniuszek opłatka. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
morska_trawa Re: pusto, cicho 24.12.05, 21:47 przyjazne gesty sprawiają, że łzy lecą jeszcze bardziej obficie bo to wszystko nie tak miało być ale dziekuję :) Odpowiedz Link Zgłoś
white.falcon Re: pusto, cicho 24.12.05, 21:48 Uśmiechnij się. Pogłaszczę Ciebie skrzydełkiem sokółkowym. Będzie dobrze. Ja o tym wiem. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: exman Re: pusto, cicho IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.05, 21:50 No, ja mam trudniejsze zadanie, właśnie rozkminiam dodatki do Zemsty Sithów....kocham Was, anyway Odpowiedz Link Zgłoś
white.falcon Re: pusto, cicho 24.12.05, 21:57 Zadam głupie pytanie - a Warlord IV - trafiłam do wieży, jestem w małym lochu. Nie wiesz, jak stamtąd wydostać się? :-) To nie jest na temat romantyczny, tylko w to gram. Trafiłam w to i zapętliłam się. Od dwóch dni gram i moje rozwiązania mi nie pomagają, bo gra jest na zasadzie szachów. Startuję od ruchu koniem i ... nic, bo przegrywam. :-( Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: pusto, cicho 24.12.05, 22:00 w tym problem, że my mamy film, po prostu film........zadnych gierek.... Odpowiedz Link Zgłoś
white.falcon Re: pusto, cicho 24.12.05, 22:15 Warlord jest bliski życiu - jak szachy. :-) I tez można go przenieść w przestreń rzeczywistą, zastępując sylwetki bohaterów ludzkimi. Odpowiedz Link Zgłoś
mlody771 Re: pusto, cicho 24.12.05, 21:59 A wiesz kiedy sie urodzil Pan Jezus? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=205&w=33292352&a=33949031 Odpowiedz Link Zgłoś
white.falcon Re: pusto, cicho 24.12.05, 22:17 Młody - ważne jest to, że dla ludzi ta data jest Świętem. Jezusowi jest miło, nawet jak ludzie nie trafili. Dobrze, że w niego wierzą kiedykolwiek, niż nigdy. Nieprawda? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: pusto, cicho IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.05, 00:10 Hej,widzę.że są tu przyjaciele-Witaj Sokółko! i inni Przyjaciele:)-Witaj Młody! Mam nadzieję,że nie śpicie.Pozdrawiam Was niezwykle świątecznie!!!Taka czarodziejska ta noc,że kocham Was wszystkich:)I przyznam,że naprawdę się do Was przywiązałam.Hej,Wesołych Świąt!!!A ci,którzy są smutni niech nie będą,przecież nie są sami w cyberprzestrzeni-jest nas tu spora gromadka:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
white.falcon Re: pusto, cicho 25.12.05, 14:27 Witaj, Lolu. :-) Byłam na pięknej Pasterce, dotąd jestem pod wrażeniem. Pozdrawiam Cię także Świątecznie. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
chani-nr1 Re: pusto, cicho 25.12.05, 15:06 jakie tam pusto:) teraz to się trawi:) Odpowiedz Link Zgłoś