malinka48 01.12.06, 14:07 robi się smutna,złośliwa ,taka mglista pochmurna jesień:(. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kolorowywidelec Re: Romantica 01.12.06, 14:09 eee tam malinka,bez paniki, poprostu jesienne przesilenie, jesienna deprecha i wszystko co jesienne ludzi dopadło,przejdzie w okolicach swiąt:) Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: Romantica 01.12.06, 14:15 Malina, nie jest tak źle, widzę że odmłodniałaś :) ...Twój czas się cofa !!! Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: Romantica 01.12.06, 14:17 Choroba, jednak nie, coś się w systemie naprawiło, a jeszcze przed chwilą Tóoj drugi post miał w opisie obok dobre 3 godziny mniej niż pierwszy...cóż. Odpowiedz Link Zgłoś
malinka48 Re: Romantica 01.12.06, 14:21 byle co jesz i byle co gadasz,a uważasz się za erudytę wypowiedzi:))jednym słowem palant. Odpowiedz Link Zgłoś
malinka48 Re: Romantica 01.12.06, 14:23 bardzo lubię pływać:))popierdaczyły ci się przypowieści,malutki hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: apocotopoco Re: Romantica IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.06, 14:17 Damy radę, damy radę :) jak zimowe choroby zwalą niektórych do łóżka, parami,trójkami, wzdłuż i wszerz, to smutne złośliwości przeminą, jak ślady po postawieniu baniek, a nie tylko laniu wosku;) "listopad to niekochana kobieta co narzeka narzeka narzeka rozpuściła włosy przed lustrem i na nic już nie czeka przeczytała wszystkie listy z drzew w żadnym nie znalazła nic dla siebie rozrzucone leżą u jej stóp wiatr roznosi je po ziemi i po niebie popatrzyła w gwiazdy a tam smutki już na resztę życia jej pisane więc zaniosła się wariackim śmiechem żeby nikt nie wiedział co jest grane" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: apocotopoco Re: Romantica IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.06, 14:27 bo on romantyczny jest! Odpowiedz Link Zgłoś
malinka48 Re: Romantica 01.12.06, 14:29 nic romantycznego nie wyczytałam w nim.Potargana kobieta,czyta jakieś stare listy.:))i histerycznie się śmieje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: apocotopoco Re: Romantica IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.06, 14:31 no, właśnie, takie to nasze forum się robi ;)) czasem jeszcze sie facet zapląta potargany;)) i tez coś mu jest. Odpowiedz Link Zgłoś
kobieta-bezserca Re: Romantica i bialy wiersz .... 20.07.13, 01:22 wierszy ulozyc moge sporo, pierwszy byc moze lepszy od drugiego... coz z tego - (?) gdy nikt nie czytuje ''wierszoklectwa'' mojego .... czy rym nie taki, czy -moze dla draki-!? wsadzialam pare niestosownych slowek .. ech, najnormalniej w swiecie .. ze mnie poetycki polglowek .................................... Odpowiedz Link Zgłoś
hansii dobra - no troche wiosny jesienia... 21.07.13, 00:32 nie zaszkodzi... zwlaszcza po latach :) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: dobra - no troche wiosny jesienia... 22.07.13, 15:03 to i ja dorzucę trochę promieni słonecznych.. po latach :) Odpowiedz Link Zgłoś
hansii Ty... 22.07.13, 23:45 to lepiej dorzuc do pieca... bo w dobrym piecu - to diabel pali. Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: Ty... 23.07.13, 01:32 jest na tyle ciepło, że ogień mało potrzebny. Zatem dorzucaj. Najwidoczniej komuś tu zimno! P.S. na ty to wiesz co! pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
hansii Ty... I ogien... 23.07.13, 22:38 khinga napisała: > jest na tyle ciepło, że ogień mało potrzebny. > Zatem dorzucaj. Najwidoczniej komuś tu zimno! aahh. maly ogien w kominku ? zawsze.. nawet latem... P.S. na ty to wiesz co! nie... bladze, jak wielu... zobacz... Seweryn (ktorego miale szczescie w zyciu poznac...) przenosi sie do Stanow... a zawsze muvilem, ze powinien uczynic to conajmniej 30 lat wczesniej... www.youtube.com/watch?v=8EagAJj31UM Odpowiedz Link Zgłoś