01.12.06, 14:07
robi się smutna,złośliwa ,taka mglista pochmurna jesień:(.
Obserwuj wątek
    • kolorowywidelec Re: Romantica 01.12.06, 14:09
      eee tam malinka,bez paniki, poprostu jesienne przesilenie, jesienna deprecha i
      wszystko co jesienne ludzi dopadło,przejdzie w okolicach swiąt:)
      • malinka48 Re: Romantica 01.12.06, 14:13
        ja nie panikuję,stwierdzam fakt:)
        • exman Re: Romantica 01.12.06, 14:15
          Malina, nie jest tak źle, widzę że odmłodniałaś :) ...Twój czas się cofa !!!
          • exman Re: Romantica 01.12.06, 14:17
            Choroba, jednak nie, coś się w systemie naprawiło, a jeszcze przed chwilą Tóoj
            drugi post miał w opisie obok dobre 3 godziny mniej niż pierwszy...cóż.
            • malinka48 Re: Romantica 01.12.06, 14:21
              byle co jesz i byle co gadasz,a uważasz się za erudytę wypowiedzi:))jednym
              słowem palant.
              • exman Re: Romantica 01.12.06, 14:22
                Walnęła jak chory do basenu.
                • malinka48 Re: Romantica 01.12.06, 14:23
                  bardzo lubię pływać:))popierdaczyły ci się przypowieści,malutki hahaha
                  • exman Re: Romantica 01.12.06, 14:25
                    Bez komentarza :)
                    • malinka48 Re: Romantica 01.12.06, 14:25
                      wiedziałam hahahhaa
    • Gość: apocotopoco Re: Romantica IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.06, 14:17
      Damy radę, damy radę :)
      jak zimowe choroby zwalą niektórych do łóżka, parami,trójkami, wzdłuż i wszerz,
      to smutne złośliwości przeminą, jak ślady po postawieniu baniek, a nie tylko
      laniu wosku;)


      "listopad to niekochana kobieta
      co narzeka narzeka narzeka
      rozpuściła włosy przed lustrem
      i na nic już nie czeka

      przeczytała wszystkie listy z drzew
      w żadnym nie znalazła nic dla siebie
      rozrzucone leżą u jej stóp
      wiatr roznosi je po ziemi i po niebie

      popatrzyła w gwiazdy a tam smutki
      już na resztę życia jej pisane
      więc zaniosła się wariackim śmiechem
      żeby nikt nie wiedział co jest grane"
      • malinka48 Re: Romantica 01.12.06, 14:22
        niby wiersz,a rymu nie ma????????:(
        • Gość: apocotopoco Re: Romantica IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.06, 14:27
          bo on romantyczny jest!
          • malinka48 Re: Romantica 01.12.06, 14:29
            nic romantycznego nie wyczytałam w nim.Potargana kobieta,czyta jakieś stare
            listy.:))i histerycznie się śmieje.
            • Gość: apocotopoco Re: Romantica IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.06, 14:31
              no, właśnie, takie to nasze forum się robi ;)) czasem jeszcze sie facet zapląta
              potargany;)) i tez coś mu jest.
              • malinka48 Re: Romantica 01.12.06, 14:32
                :))))
                • Gość: ;: Re: Romantica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.06, 17:26
                  :((
          • kobieta-bezserca Re: Romantica i bialy wiersz .... 20.07.13, 01:22
            wierszy ulozyc moge sporo,
            pierwszy byc moze lepszy od drugiego...
            coz z tego - (?)
            gdy nikt nie czytuje
            ''wierszoklectwa'' mojego ....
            czy rym nie taki,
            czy -moze dla draki-!?
            wsadzialam pare niestosownych slowek ..
            ech, najnormalniej w swiecie
            .. ze mnie poetycki polglowek ....................................
            • hansii dobra - no troche wiosny jesienia... 21.07.13, 00:32
              nie zaszkodzi...

              zwlaszcza po latach :)
              • khinga Re: dobra - no troche wiosny jesienia... 22.07.13, 15:03
                to i ja dorzucę trochę promieni słonecznych..

                po latach :)
                • hansii Ty... 22.07.13, 23:45
                  to lepiej dorzuc do pieca...

                  bo w dobrym piecu - to diabel pali.
                  • khinga Re: Ty... 23.07.13, 01:32
                    jest na tyle ciepło, że ogień mało potrzebny.

                    Zatem dorzucaj. Najwidoczniej komuś tu zimno!

                    P.S. na ty to wiesz co!

                    pozdrawiam:)
                    • hansii Ty... I ogien... 23.07.13, 22:38
                      khinga napisała:
                      > jest na tyle ciepło, że ogień mało potrzebny.
                      > Zatem dorzucaj. Najwidoczniej komuś tu zimno!

                      aahh.
                      maly ogien w kominku ?
                      zawsze.. nawet latem...

                      P.S. na ty to wiesz co!

                      nie... bladze, jak wielu...

                      zobacz... Seweryn (ktorego miale szczescie w zyciu poznac...)
                      przenosi sie do Stanow...
                      a zawsze muvilem, ze powinien uczynic to conajmniej 30 lat wczesniej...

                      www.youtube.com/watch?v=8EagAJj31UM

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka