Dodaj do ulubionych

bezpłatny staż dla mężczyzn

IP: *.chello.pl 29.07.03, 21:34
Cała Polska - Nowy Chłopak

Poszukuje mezczyzn na stanowisko Nowego Chlopaka


Idealny kandydat powinien spełniać nastepujące warunki:
- 195 IQ i kolo 195 cm wzrostu
- obwod klatki piersiowej moze byc mniejszy niz 195 cm
- mile widziane blond wlosy
- czynne uprawianie sportu,
- niepalacy
- najchetniej student ASP albo Filmowki
- perfekcyjna znajomosc francuskiego
- miejsce zamieszkania - Polska, preferowana - Warszawa
- komunikatywność,
- ciekawa osobowość,
- dobra organizacja pracy,
- posiadający min. wyższe niepełne wykształcenie
- własny rower,
- doświadczenie zawodowe (mile widziane),


Oferuje:
- brak stalego wynagrodzenia, przepraszam - brak wynagrodzenia,
- możliwość rozwoju poprzez przebywanie w moim towarzystwie.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie życiorysów wraz ze zdjęciem i
listu motywacyjnego na adres:

sexibabe@tlen.pl


Kazda oferta bedzie dokladnie rozwazona. Zastrzegam sobie mozliwosc
odpowiedzenia tylko na wybrane posty. Pozdrawiam serdecznie.
Nie boj sie - i Ty mozesz dzis wygrac swoja szanse.

Obserwuj wątek
    • Gość: romantyk Re: bezpłatny staż dla mężczyzn IP: *.resetnet.pl 29.07.03, 21:58
      Bardzo romantyczne. Podoba mi się. Wpisuję sie na listę.
      • Gość: Yoasia do romantyka IP: *.chello.pl 30.07.03, 10:08
        Tak właśnie na mnie mówią znajomi: romantyczka. Czekam na twojego mejla. Już
        widzę, że się doskonale porozumiemy. Oczywiście - na duchowej płaszczyźnie.

        P.S. jeśli jednak nie masz własnego roweru - nie pisz.
    • Gość: samowolny Re: bezpłatny staż dla mężczyzn IP: *.*.*.* 30.07.03, 10:40
      Gość portalu: Yoasia napisał(a):

      > Cała Polska - Nowy Chłopak
      >
      > Poszukuje mezczyzn na stanowisko Nowego Chlopaka
      >
      >

      > - najchetniej student ASP albo Filmowki
      > - posiadający min. wyższe niepełne wykształcenie

      widze tu sprzeczność....
    • pantoketon Na szczęście nie spelnima żadnych wymagań bo jeszc 30.07.03, 11:15
      • Gość: yo bo? IP: *.chello.pl 30.07.03, 16:01
        bo co? hehe
    • qrakki999 Re: bezpłatny staż dla mężczyzn 30.07.03, 16:14
      Zabrakło 3 centymetrów.
      Q.
      • Gość: Yoasia 3 cm IP: *.chello.pl 30.07.03, 16:31
        Tylko się nie potnij. Jeśli jednak masz własny rower, masz szanse przejść do
        kolejnego etapu.

        Czekam na list motywacyjny ;o)
        • qrakki999 Re: 3 cm 30.07.03, 16:45
          Gość portalu: Yoasia napisał(a):

          > Tylko się nie potnij. Jeśli jednak masz własny rower, masz szanse przejść do
          > kolejnego etapu.

          Q: Ufff to odetchnałem:)
          Mam rower.

          > Czekam na list motywacyjny ;o)

          pzdr.
          Q
          • Gość: optimus 80-20-40 IP: *.dip.t-dialin.net 30.07.03, 22:32
            to sa optymalne wymiary na twego kandydata: 80 lat, 20mln dolarow na koncie i
            czterdziesci stopni goraczki.
    • obdarzony Re: bezpłatny staż dla mężczyzn 31.07.03, 08:18
      To ja!!! Opis pasuje doskonale.
      Tylko czy może być przy tym 195 kg wagi?
    • Gość: zahedan Re: bezpłatny staż dla mężczyzn IP: *.protonet.pl 31.07.03, 08:31

      o Q....wa!!!!!!! moje IQ za małe być.ale rower ja naprawde fajna mieć

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka