koaa
28.10.03, 11:38
Co można robić z EDziewczyną gdzie ją zabierać czyli wirtualny związek
PS
Fajnie jest np. razem oglądać mecz w TV oczywiście każdy w swoim telewizorze
czy słuchać radia komentując to w necie Zaprosić Ją na partie brydża on-line
Jest tylko jeden poważny problem z Edziewczyną nie można się spotykać w
realu bo wtedy już nie będzie Edziewczyną tylko zwykłą Dziewczyną:)))))))))
Macie jakieś fajne poomysły?