Dodaj do ulubionych

E-Dziewczyna

28.10.03, 11:38

Co można robić z EDziewczyną gdzie ją zabierać czyli wirtualny związek

PS
Fajnie jest np. razem oglądać mecz w TV oczywiście każdy w swoim telewizorze
czy słuchać radia komentując to w necie Zaprosić Ją na partie brydża on-line
Jest tylko jeden poważny problem z Edziewczyną nie można się spotykać w
realu bo wtedy już nie będzie Edziewczyną tylko zwykłą Dziewczyną:)))))))))
Macie jakieś fajne poomysły?
Obserwuj wątek
    • mandaryn_ka Re: E-Dziewczyna 28.10.03, 12:36
      Zagraj z nią w Hugo on line ;-)
      • koaa Re: E-Dziewczyna 28.10.03, 12:54
        Chodzi ci o tego trola z polsatu?
        • mandaryn_ka Re: E-Dziewczyna 28.10.03, 12:58
          Tak, dokładnie o niego. To odlotowa gra. Polecam ;-)
          • koaa Re: E-Dziewczyna 28.10.03, 14:06
            A w necie jest?
    • samowolny Re: E-Dziewczyna 28.10.03, 13:17
      mozna za pomoca kamerek patrzec sobie w oczy..:)))
      • koaa Re: E-Dziewczyna 28.10.03, 14:07
        Fajny pomysł ale 2 osoby muszą posiadać kamery ja mam tylko mikrofon :)
        Może zajrze na alegro i kupię:) potrzebne jest do tego jakies oprogramowanie
        or WindowsXP
        wystarczy?
    • Gość: zahedan pościgaj sie IP: *.protonet.pl 28.10.03, 18:55
      clevermedia.com/game.cgi?hyperjet
      • koaa Re: pościgaj sie 29.10.03, 09:40
        Niezła jazda ale robią mnie jak chcą :( zanim zaproszę E-dziewczyne muszę
        poćwiczyć żeby nie wyjść na leszcza :)))))))))
    • Gość: Obiekt Re: E-Dziewczyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.03, 02:46
      Proponuję romantyczną kolację przy świecach, ustawionych na biurku przy
      komputerze, a ową kolację obowiązkowo trzeba pałaszować ze wzrokiem utkwionym w
      monitorze no i robić krótkie przerwy, na chwilę odkładać sztućce i "rozmawiać"
      online z ukochaną. Oczywiście przedtem ustalcie menu bo przecież o to chodzi,
      by jeść to samo...Żadnego oszukiwania! :):(
      • queenslanderka Re: E-Dziewczyna 29.10.03, 05:22
        w szachy :-)
        • koaa Re: E-Dziewczyna 29.10.03, 09:42
          Może przećwiczymy jak to wypadnie?
      • koaa Re: E-Dziewczyna 29.10.03, 09:41
        Kolacja oczywiście jest super tylko trzeba dopieścić szczegóły:))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka