prawdziwy-mieszko
23.11.10, 10:46
Witajcie!!Tak myślę jakby tu jeszcze jakieś wady znaleźć w tej naszej "gmince", co sądzicie o naszej Bibliotece Publ. toć to dla nas mieszkańców stworzone miejsce kultury. Jak sądzicie czy funkcjonuje sprawnie? Nie rzucajcie we mnie piorunami od razu, że popieram D. a nie O. ,bo się jeszcze "wahom" tylko biega o to,że jak już ten właściwy wygra to może zwróci n uwagę, że to ma być dla NAS przyjazne, miłe, trochę nowocześniejsze miejsce, gdzie coś można przeczytać poszukać "w spokoju".. - to jedyna taka okazja zwrócenia uwagi,że może wójt głos "ludu" zauważy. :)